Wpis z mikrobloga

Pytanie: Czy wykop to jest prawackie wariatkowo? Przy calym wykopowym poparciu dla skandalicznej ustawy Szyszki o cieciu drzew... (bo wolnosc bulwo!!!111). Wchodze na główną a tam takie coś. PYTAM SIE WAS. Co z Wami jest k nie tak? W ten sposób leczycie moralnego kaca, ten dysonans ktory Wam lby rozsadza? Miejsce w rankingu (zeby sie pokazac!) jest dla Was istotniejsze niz realna przestrzen w ktorej zyjecie?

#humorobrazkowy #bekazpisu #polityka #heheszki #neuropa #bekazprawakow #dobrazmiana #bekazpodludzi
pk347 - Pytanie: Czy wykop to jest prawackie wariatkowo? Przy calym wykopowym poparci...

źródło: comment_grWYwxVyfrFQbX9M9CYQVHiJAS74WJcc.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@SaandMann @Wiszon: na prymitywow niedostrzegajacych nic poza czubkiem wlasnego nosa i nieogarniajacych koniecznosci istnienia jakichs norm aby ludziom w SPOLECZENSTWIE zylo sie przyjemniej... po prostu szkoda mi czasu, ot co. Nie bez powodu zasyfiona reklamami Polska, pelna roznokolorowych domow, w dodatku bez zadnego ladu i skladu, narozwalanych jak obornik po polu.... wyglada jak cyganska osada na tle np. austriackich miasteczek i wsi. No ale dla takich jak Wy ten
  • Odpowiedz
nie wiem czy wiesz, ale wykop nie jest jedną osobą


@AliShaheedMuhammad: oczywiscie wiem, ale kazda spolecznosc posiada pewien dominujacy nurt. I na wykopie jest on szczegolnie wyrazny. Przeciez czytam i widze jakies sa nastroje jezeli chodzi o kwestie usatwy.
  • Odpowiedz
@pk347: ale kiedyś dorośniesz i zobaczysz jak drzewo niszczy dobytek Twojego życia, bo kuwy z gminy nie chciały dać zezwolenia na wycięcie chwiejącego się spróchniałego drzewa bo tak:) a sąsiadowi. Zauważ, że ci, którzy są przeciwko pisowkiej ustawie, byli też przeciwko pisowskiej ustawie przeciwko prywatyzacji lasów państwowych, po której oczywiście potrzeba by zezwolenia na wycinkę, ale do sprzedanego lasu dołączono by zapas zezwoleń in blanco.
Zresztą już jestem ponad to,
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: ale tacy jak on, rzadko robią coś dla społeczeństwa oprócz mówienia innym co mają robić i jak myśleć. Fajnie by było jakby ktoś z takich jak on dał przykład innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@pk347: O JA #!$%@?, RUSZNOKOLOROFE DOMY, NO PROBLEM XXI WJEKÓ.... nie żeby te malowniczne miejscowości jakoś obeszła zabawa panzer hausenkaputt i 45 lat tłoczenia na zimno czerwonego raka.
  • Odpowiedz