Wpis z mikrobloga

#wojtasspinyczelen #poker

Dzień 51/89

$EV + RB = 6471$/12 000$

Profit, czyli Net Winnings + Rb = 7748$

Niestety nie mogę napisać zbyt wiele pozytywnego. Trochę efekt domina, czyli po tym jak sobie trochę popuściłem, to popuściłem sobie zupełnie. Dopiero dzisiaj był pierwszy dzień, kiedy ugrałem spoko volume, traf chciał, że akurat spory upswing i zarówno w przypadku blefów, jak i value, najczęściej sprawy szły po mojej myśli.

Właściwie nie za bardzo jest co więcej napisać, pewnie to jak będzie u mnie z dyscypliną do końca miesiąca zadecyduje, czy challenge się powiedzie, czy też nie.

Trochę głupio takie wpisy dodawać, ale dopominali się już niektórzy na PW o apdejta, więc takowy jest.

73.9 chips ev po 4523 gierkach

btw. parę osób pytało o materiały do niskich stawek, a akurat ss dodało materiały na swój kanał
WojtASR - #wojtasspinyczelen #poker

Dzień 51/89

$EV + RB = 6471$/12 000$

Pro...

źródło: comment_kMCkpCsV7eBbndVsiaUtfxbQQ0EgAsee.jpg

Pobierz
  • 14
@Wojt_ASR_: Chcialem sprawdzic czy mam cie zaznaczonego jako weak reaga czy ogarniajacego w miare. Jesli grasz 15/30/60 to na bank z toba gralem. Zreszta sadzac po winrate to 15 zapewne
@Wojt_ASR_: Mam pytanie odnośnie spinów : od jakiś 2 tyg gram spiny za 1 powoli wszystko spoko szło do przodu ale teraz praktycznie od tygodnia stoję w miejscu lub jestem do przodu o 1/2 bi ciągle trafiam x2 a z tego dość ciężko wyciągnąć coś do przodu i tu mam pytanie jak to jest z perspektywy twojej po rozegraniu tylu spinów przeliczniki powrócą czy raczej to jest głównie granie x2 ?