Wpis z mikrobloga

Mam Xiaomi Mi Max już jakieś trzy albo cztery miesiące. Jak wrażenia? Zajebiste. Najlepszy smartfon jaki kiedykolwiek miałem. Wcześniej używałem HTC One X, kupiłem go w dniu premiery i wtedy był to najlepszy smartfon na rynku. Później Samsung Galaxy a5. Za Mi Max nie zamieniłbym teraz żadnego smartfona. Duży ekran (6,5 cala) to mega zaleta! Bateria trzyma mi dwa dni, nawet jak non stop używam internetu. Wbudowane aplikacje typu latarka, antywirus, czyszczenie, spora pojemność (64 GB). Jakość wykonania też super. Wyświetlacz dobrze reaguje na dotyk, elegancko pokazuje obraz, kolory. Obudowa nic nie trzeszczy, nic nie odstaje. Jedynie smartfon ten mógłby robić lepsze zdjęcia przy słabym świetle. Ale tak to mega. Jestem w 100 procentach zadowolony. Szybkość też jest zajebista. Pobieranie i instalowanie aplikacje znacznie lepsze niż na np. Samsungu. I rozmiar nie przeszkadza w normalnym życiu. Wkładam w kieszeń i gitara. Jedynie czasem przeszkadza w kieszeni jak wsiadam do samochodu. Myślałem, że będzie gorzej, że będzie za duży do normalnego noszenia przy sobie. Nie jest.
#smartfon #opinia #xiaomi #mimax
  • 2