Wpis z mikrobloga

Witam Mirki,
Szukam dla siebie nowego telefonu i mocno zastanawiam się nad Xiaomi. Dokładniej zastanawiam się nad mi5 3/64 oraz redmi 4 pro 3/32. Telefonu potrzebuję do przeglądania internetu, czasem obejrzenia jakiegoś meczu, chwili posłuchania muzyki na słuchawkach oraz komunikacji (face, messenger). Zastanawiam się czy jest sens dopłacać do mi5, na rzecz gorszej baterii. Aparatem dużo fotek nie będę robić, najczęściej jakieś zdjęcia notatek, bądź szybkie foto w terenie. Czy któryś z Mirków porównywał te dwa telefony i mógłby podpowiedzieć mi, na który się zdecydować?
Telefon zamówię najprawdopodobniej z ibuygou, ze względu na możliwość serwisu gwarancyjnego we Wrocławiu (tak wiem, że tutaj jedynie przypadek mi5, bo do redmi 4 jeszcze nie ma części).
Do wydania mam około 1300zł, zastanawiałem się jeszcze nad Huawei P9, ale ciężko go trafić nowego do tej kwoty
Dzięki za porady, pozdro!
#mi5 #redmi4 #xiaomi #telefony
  • 4
@PanRogal Myślę, że spokojnie redmi 4 pro wystarczy. Mam go od miesiąca. Ciągle włączony messenger, Facebook i inne aplikację w tle. Zdarza się w coś zagrać i żadnych ścięć. Nigdy nie musiałem go resetować. Bateria spokojnie wytrzymuje 2 dni. Jakby trzeba było, to oszczędzając baterię myślę że 3, 4 dni jest do osiągnięcia. Jedyna wada to aparat, ale tragedii nie ma. W dzień na dworze zdjęcia są przyzwoite, problem się zaczyna jak
Dziękuję bardzo za podpowiedzi. Bateria nie jest priorytetem, przy moim użytkowaniu w mi5 i tak pewnie 2 dni by starczyła ;) Najgorsze jest to, że nie ma takiego porównania tych modeli na youtubie, wtedy wiedziałbym konkretnie czy w moim przypadku jest sens dopłacać te 400zł.