Wpis z mikrobloga

Widać, że ferie są, bo wykopki nie mają się czym zajmować. Ludzie, dajcie im spokój. Ani to jakaś afera, ani to zabawne, ani to mądre. Kręcicie gównoburzę nie wiadomo o co. Już widzę, że im spieprzyliście profil na fejsie, wpisy o jakimś straszeniu PIP-em. Ja pierdykam - demolujecie komuś biznes, bo uważacie że tak trzeba.

Przecież ci ludzie po prostu mają taki prostacki humor i styl komunikacji. Nigdy temu nie zaprzeczali, mówią wprost jak jest. Nie uważam, żeby to był dobry sposób na zarządzanie firmą, ale jak to mówią, żeby to udowodnić, to najlepiej założyć konkurencyjny biznes i kogoś pokonać w rywalizacji. A Wy macie zamiar po prostu sprzątnąć firmę z rynku, żeby mieć z tego bekę.

#grunwald24 #wroclaw
  • 15
@kzrr: Właśnie przejrzałem ich profil, jeszcze kilka dni temu wpadały same pozytywne recenzje.

Wasze ogłoszenie o pracę to jest jakiś dramat. Szukacie niewolnika który zgodzi się na mobbing. Nigdy u was nic nie wydrukuje. Wykop was przejrzał Wykop już wie nikt nie zadziera z Wykop Peel.


Elita internetu. Banda półgłówków a nie żadna elita.
@Iudex: zaraz sie dowiesz ze sami wrzucali na wykop zdjecia i sami dali ogloszenie, to mozna po nich jechac jak po burej suce.
Ja myslalem ze takie wpisy to robia 13-16latki ktorym sie nudzi, a tu takie teksty serwuje dorosly facet...
@Iudex: kręcenie afery z niczego. Fakt humor prostacki, ale jak komuś pasuje, to ja się nie wtrącam, tak samo stawki jak za taką dyspozycyjność i ilość godzin w miesiącu powinny być konkretne, ale jak wyżej - jak pracownikom pasuje albo nie mają alternatywy to ich sprawa. Wykopki jak zwykle zamiast tylko nagłośnić sprawę zaczynają lincz i jechanie po opiniach gdzie się da.
@Ragnarokk Tylko nikt z tych pracownikow nie narzeka jakos, na te warunki pracy. Ba, polecaja zatrudnienie. Wymiar czasu pracy to pewnie zart, zwlaszcza ze zatrudniaja studentow, ktorzy tez maja inne obowiazki.
@Iudex:
Ostatnio jak sprawdzałem to przepisy prawa raczej nie oceniały, czy ludzie są zadowoleni z sytuacji :)
Tak, jestem świadomy że to żart. Ale jest to bardzo niedobry żart, bo z czegoś, co dla wielu innych jest prawdziwym problemem. I spoko, póki tak śmieszkują między sobą, to mogą wyzywać swoje matki od #!$%@?. Ale jak wyszli z czymś takim, to lincz mnie nie dziwi.
Ale tak jak pisałem, #!$%@?łbym Stacha, ale
@Im_from_alaska:
TL;DR
Firma studenciaków robiących ksera/oprawy dla studentów zamieścił na wykopie ogłoszenie, które miało brzmieć zabawnie, że szukają kogoś do pracy w godzinach nienormalnie nienormowanych i atmosferze mobbingu. Miało być śmiesznie, a że nie wyszło, to wyszło żałośnie.