Wpis z mikrobloga

Tylko w co pójść? Front/Back? JAVA?


@hufosterex: na to nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Przejrzyj sobie portale typu "pracuj" i zobacz jakie są oczekiwania rynku. Na pewno powinieneś liznąć C++ / PHP / jakiegoś MySQL / NoSQL / Oracle. Java jest na tyle uniwersalna, że też warto poznać podstawy. Przynajmniej tyle jeśli chodzi o okolice Katowic.
  • Odpowiedz
@hufosterex: w listopadzie poprzedniego roku widziałem na gumtree ogoszenie o bezpłatnym szkoleniu java/android ( w krk) i gwarantowanym płatnym stażu po zakończeniu - coś w tym rodzaju. haczyk: finansowane z urzędu pracy, musisz spełnić jakieś tam warunki (na pewno bezrobotny i ponizej 30 roku zycia), i pewnie coś w rodzaju testu wstępnego. ogłoszenie już dawno wygasło, ale poszukaj może znajdziesz coś na ten temat
  • Odpowiedz
No dobra, a co z pracą zdalną? Jestem z Katowic więc odległość do Krakowa nie jest tak ogromna. W Kato też różne oferty się pojawiają, choć pewnie tak dużo jak w Krk ich nie ma.


@hufosterex: nie wiem co umiesz, ani jak wygląda rynek w Kato, jednak skoro zadajesz pytania o podstawy to nikt się na pracę zdalną nie zgodzi. Wtedy pozostaje Ci się zdać na to, jak wygląda rynek
  • Odpowiedz