Wpis z mikrobloga

Pod siebie? Przyjacielu... Mylisz sie. Nad siebie Xdd a to jest #!$%@? zasadnicza różnica Xdd i robiłem to z godnością. Jak na chlejusa przystało. Kupiłem ten alkohol. Akcyzę zapłaciłem. Podatek od tego zakupu był odprowadzony. Z tego budowane sa szpitale. Instytucje państwowe które pomagają ludziom. I wiele innych dobrych miejsc. Z papierosów tez jest tyle korzyści. Dlatego jak juz nie chce palić to sobie mysle. Aaaaa ja tu rzucić chce a tam dzieci głodne #!$%@?. I jebut pale zeby świetlice dla maluszków wybudowali. I to ze rzygałem pod siebie nad siebie obok siebie to jest zaszczyt. Bo chciałem miejsce zrobic zeby więcej wypić i moc pomoc jak największej ilości osób w tym kraju. Chciałem byc takim pomysłowym dobromilem. Ale sie #!$%@? i nie wyszło. Ale liczą sie chęci. A to ze mnie odnieśli to znak ze karma wraca. Tyle wypiłem dla tych biednych dzieci i instytucji i karma wrocila. Ja kupując alkohol pomogłem. To zmęczonemu wysiłkiem pomocy inni ludzie pomogli. I odnieśli. Abym mógł odpocząć i byc gotowy na kolejne razy ratowania ludzkiego życia. Tak mi dopomóż Lucky Strike Jagodowy Buch.
#zycie #samaprawda