Wpis z mikrobloga

W 1 liceum mieliśmy dzielony wf z inną grupą i osobnych wuefistów. Druga grupa miała takiego ziomka z 37 lat łysiejący taki sebek wuefista, rok później #!$%@? go za picie. Jakiś czas później palimy z ziomkiem fajke za szkołą i siedzimy na ławce koło kamienicy. Pod kamienicę podjeżdża firma zajmująca się przeprowadzkami jakiś januszex bo z paki wychodzą takie zapite janusze. Gdy robią drugie okrążenie dostrzegamy w nich owego wuefistę. #!$%@?, zarośnięty, zmienił się chłop strasznie trochę szkoda no i on podchodzi do nas zagaduje coś tam bełkocząc no i proponuje:

Chłopaki może pomoglibyście mi trochę wnosić?

Na co mój kolega:

Nie mam stroju

Wiedziałem że to chamskie ale nie mogłem powstrzymać się od wybuchnięcia śmiechem. On zrobił się czerwony zaczął przeklinać i nas wyzywać a my wróciliśmy do szkoły bo zaczynała się lekcja xD.
#truestory
  • 20
@Allbis: w liceum często byłem pod wrażeniem wiedzy niektórych nauczycieli.
Po studiach, kiedy w mojej drugiej pracy zacząłem zarabiać tyle co wicedyrektor z 15-letnim stażem pracy zrozumiałem czemu większość nauczycieli nie przykłada się do swojej pracy tak jak to jest przedstawione w amerykańskich filmach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teraz w Lidlu, w dużych miastach, na wejściu dostają większe wynagrodzenie, niż młodzi nauczyciele, a zawsze po godzinach mogą
@kretyn: wina tego że szkoły są państwowe więc to nie nauczyciele tylko urzędnicy państwowi. Dostają z góry narzucony program i przymus nauki dzieci które kompletnie nie są tym zainteresowane i ktoś kto ma magistra z matematyki czy fizyki czyli zna teorię einsteina czy fizykę kwantową uczy dzieci zapamiętać 2 zdania twierdzenie pitagorasa czy jakieś prawo newtona a za tydzień tego nie pamiętają. 2x lepiej i taniej zrobi to student na korepetycjach.
@Allbis: po kilku znajomościach mam wrażenie, że w prywatnych szkołach wcale nie było/jest lepiej. Ale do takich wniosków mam zbyt małą grupę statystyczną, może po prostu trafiłem na urodzonych idiotów :D
@kretyn: masz absolutną rację w obecnej sytuacji gdy prywatne szkoły konkurują z "darmowymi" szkołami państwowymi to nie mają szans się rozwinąć więc te wszystkie prywatne szkoły wyższe typu żak są jak wyższe szkoły robienia hałasu i dostajesz dyplom szlachcica niepracującego xD.