Wpis z mikrobloga

@gitCommit jasne, ze tak ;) wbijaj na Reboota. Nick maina mam taki sam jak tutaj, a gildia sie nazywa ReDream (mozna samemu aplikowac)
Mi tez juz 11 rok leci w tym zjadaczu czasu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@gitCommit minimalne są, w gameplayu tak tego nie czuć, ale podnoszenie większej liczby itemków robi się problematyczne i najlepiej się w peta zaopatrzyć juz na wstepie jak minie 5 godzin darmowego :P bo pet na reebocie tak czy siak niezbedny do zbierania kasy potem
@Arveit: mam kilka pytań :D
strasznie dawno w to nie grałem, miałem kilka kont na globalu, pozniej na europe
czyli europe teraz nie istnieje i global zostal polaczony?
wlasnie sciagam ponownie ale sadze ze bedzie tyle nowych rzeczy ze sie nie odnajde znów w tej grze :D
jak zagrac w tego Reeboota? w menu gry sie gdzies to wybiera?
@Czupax: no pewnie, byłem modem nawet xD (teraz siedzimy na southperry.eu)

co do Europy - tak, wersję tę włączyli w globala, bo było już mało graczy. Żeby zagrać na Reboocie wybierasz na początku gateway North America, a potem normalnie z listy serwer Reboot.
Jeśli pamiętasz Cloudpark to może pamiętasz też gildię Dream z EMS ( ͡° ͜ʖ ͡°) to właśnie my gramy na Reboocie.
@Arveit: Już ogarnąłem :D, gildie chyba kojarzę ale nie należałem do niej.
Zdziwiła mnie strasznie ilość dostępnych klas na początku, kompletnie nie wiem czym zagrać, co polecasz ;)?
@Czupax: szczerze mówiąc to wszystko będzie dobre, jak zrobisz dobre eq. Może na początek jak długo nie grałeś, to coś klasycznego wybierz z explorersów żeby się ze zmianami w grze obeznać, a potem z postaciami :D I tak będziesz robić kilka dodatkowych postaci, ktore będą wspierać maina :P
@Czupax: gra się skaluje dość ładnie, sam na FHD gram, ale i tak wolę grę w oknie - w tle zawsze discord odpalony, bo tam większy ruch niż na gildiowym czacie często :D