Wpis z mikrobloga

@Lisaros: Grafika spoko, naprawdę. Przywykłem grając jeszcze dawniej w rogaliki, w których przedmioty i potwory przedstawiano literami ;)
Za to dźwięk boli. Musiałem obniżyć cykle DosBoxa, bo cały czas mi leciało pass-pass-pass. Sprawia to, że moja ekspozycja na piski pc-speakera bardzo się wydłużyła i boli :D Ale teraz czytam, że pasowanie w U2 nie zżera jedzenia.
No i doczytuję na necie, jak działają te bramy czasowe, bo tu się od razu
@Lisaros: Dark Messiah "symulator kopania" of Might and Magic jest całkiem fajny.Zwłaszcza na wyższych poziomach trudności, kiedy wypada trzeba dobijać wrogów po x razy. Bardzo fajny akcyjniak.

Powyższej nie polecam na pewno. Trzeba być #!$%@? żeby w to grać. xD
Połowa mechanik jest #!$%@?, fabularnie nie istnieje, połowy rzeczy nie ma. Kolejna połowa działa na zasadzie "cheesy tactic" - jak rozwalić smoka, która ma 10 000 życia? Strzelaj do niego z
@Lisaros: Nie sądzę by można tę grę porównywać z jakąkolwiek inną. To byłoby niegrzeczne wystawiać upośledzoną świnię do wyścigu hartów. Z drugiej strony ta świnia potrafi mówić i opowiada całkiem niezłe dowcipy, a przy tym jest nieżle przypakowana. Jakbym był sadystycznym treserem cyrkowcem wsadziłbym ją do klatki między starym lwem a kobietą z brodą.
Pogram trochę i ją opiszę lekko, IMO warto jeśli tylko w formie ostrzeżenia, bo screeny nie oddają