Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dodawałem wpis o wyczynach różowego tutaj:
http://www.wykop.pl/wpis/22351149/anonimowemirkowyznania-mieszkam-w-poznaniu-e-miesz/
I nie mogę tematu chyba olać bo to co się później działo to jest SZCZYT jeśli chodzi o zachowanie różowych.

A więc dalej: Po ponad godzinie spędzonej w kiblu i ryczeniu na głos przerywanym przez rozmowy tel w końcu wychodzi.
Kumpel podłamany, zaczynamy z nim flaszkę. I zaczyna się istny festiwal.
1.Ona chce z nim pogadać sama bo to nie są sprawy wszystkich domowników - nie przeszło bo kumpel powiedział, że i tak wszyscy wszystko wiedzą już.
2. Ona przesadziła wczoraj z alkoholem i tak naprawdę była u innej koleżanki a powiedziała, że u tej bo nie chciała go martwić :D I odwoził ją jej brat :D
Kolega mówi: Powiedz gdzie ta koleżanka mieszka z bratem to podjedziemy i zobaczymy. BLOK x1000 i po chwili tekst: Nie ufasz mi? Wszyscy w śmiech
3. Wyrzut do mnie, że po co mieszam się w nie swoje sprawy i pewnie zazdroszczę koledze, że ma dziewczynę. Mówię, że byłem ciekawy jaki silnik ma to auto :D
4. Tekst do niebieskiego,że skoro on jej nie ufa to nie ma sensu tego ciągnąć i ona się wyprowadza :D Niebieski niewzruszony pyta kiedy :D
5. Atak płaczu, trzaskanie drzwiami i przygotowanie do pakowania swoich rzeczy. Pijemy dalej.
6. Przyłazi z 2 spakowanymi torbami i pyta czy jest pewien, że ma się wyprowadzić. Cisza i pijemy dalej.
7. Teksty, że nigdy jej nie kochał i nigdy mu na niej nie zależało i wczoraj zostawił ją samą :D
8. Ubiera buty i kumpel, który od początku afery się nie odzywał wcale rzuca: Ej różowa a dzisiaj to nie jest Twoja kolej na sprzątanie kibla i kuchni czasem? :D
9. Tylko po to Wam byłam potrzebna tak? Mniejsza, że co tydzień była kolejka kogo innego.

Wyszła i chyba tyle. Oczywiście do niczego się nie przyznała ale jak poznałem już baby to widać było, że kłamie z premedytacją. Kumpel nie chce jej już oglądać więc koniec historii. A my pijemy dalej :D
6.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 32
Ciekawe jakie procesy myślowe zachodzą u osób, które nie mogą przestać kłamać, nawet wtedy gdy już wszystko się wydało.


U takich ludzi nie ma procesów myśliwych. Co najwyżej sporadyczne i krótkotrwałe przebłyski myślowe.