Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zrobiłem pierwszą część paska do zegarka, tę łatwiejszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie jestem całkiem zadowolony z efektu, ale do poprawy jest szew, który zaciągałem trochę za mocno i powstały takie brzydkie marszczenia przy nim. Druga rzecz, która mogła wyjść lepiej, to crease, czyli ta linia która biegnie między krawędzią i szwem, ale to pocieszam się, że to wina #!$%@? sprzętu (jakiś chińczyk z ali, tragicznie się tym pracuję, i tak wyszło całkiem nieźle w sumie :D ) a już niedługo pewnie zakupie creaser od Vergez Blancharda i jakiś palnik alkoholowy, żeby nie ogrzewać tego zapalniczką, więc mam nadzieję, że po krótkiej praktyce będzie wyglądać dobrze :)

Skóra to brytyjska Bridle Leather od Sedgwicka, garbarnia ta działa od roku 1900, a korzysta z niej np. nasz rodzimy skórorób Darek Niestrój przy produkcji teczek i innych ciekawych rzeczy (polecam jego instagrama: https://www.instagram.com/niestrojleatherworks/ ) i to on był tak miły, żeby podesłać mi trochę tej skóry z przeznaczeniem na paski :)

#diy #leatherworking #chwalesie #modameska #zegarki
Pepcioza - Dzisiaj zrobiłem pierwszą część paska do zegarka, tę łatwiejszą ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: comment_bMz3uIsbE7LKpg0uHvC834HU2CwoKtnG.jpg

Pobierz
  • 3