Wpis z mikrobloga

@Sibikk: na modelach się nie znam, ale domyślam się po komentarzach wyżej, że to nie przypadek, że takich jeszcze chyba nie widziałem w zyciu, mimo że rysowałem schematy paruset różnych rozdzielnic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
U mnie na NN dwa ups 600kva dwa STS 800a i generator 600kw wszystko w ciul przewymiarowane, tylko raz zadziałala cała procedura. Ale się działo...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bialy_Mis kuchnia ,łazienka ,WC 3pokoje.,balkon, przed pokój, i rozwojowo . Ten na górze rozlacza wszystko po za kuchnia-lodówka . Chcę jeszcze zrobić zabezpieczenie przed zalaniem, w przedpokoju, przedsionku, kuchni, łazience czujki ruchu i oświetlenie LED. Takie co by trafić do celu. W przyszłości sterowanie głowicami termostatycznymi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@soadfan
@Szloch
@WysokooktanowyKeczap

#!$%@? ale lipa, wyobraźcie sobie ze kupiłem od kolesia przekaźniki bistabilne, tak było w opisie. Jakie było moje zdziwienie jak po podaniu impulsu przekaźnik tylko klika 0/1/0... Nie sprawdzałem modelu przekaźnika z aukcji i teraz mam 9 szt do niczego mi potrzebnych stycznikow. Mono stabilnych... #gorzkiezale
  • Odpowiedz