Wpis z mikrobloga

Dzisiaj nic nowego wam nie polecę, ponieważ musiałem załatwiać sprawy prywatne i nie miałem czasu na oglądanie filmów, więc wezmę coś z filmweba - coś co nie zna nikt - prócz mnie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na pierwszy ogień idzie obraz, który jest dosyć znany, ale zaskakująco często jednak okazuje się, że ludzie nigdy nie słyszeli o nim -co za paradoks.
O czym mówię?
Mówię o filmie, w którym grał Stallone, a więc chodzi o "Creed".
Jest to "dzieo" o boksowaniu oraz o dyscyplinie, motywacji i innych gównach, o których mówi się ludziom w depresji, aby sobie nie strzelili w łeb lub by nie uzależnili się od masturbacji.
Dziwne jest to, że to jest naprawdę dobry obraz i fani "Rocky" będą zachwyceni, ponieważ jest tutaj wiele nawiązań do klasycznych serii, a do tego Stallone jest trenerem, więc fani oldskulu będą zachwyceni.
Historia nie jest odkrywcza, ale jest na tyle dobrze napisana, że wciąga jak cholera i jedyną "wadą" jest to, że Sylvester jest chyba jedynym białym w tym filmie (mogę się mylić).

Na seans zaprasza Filmowy Janusz ( ͡ ͜ʖ ͡)

http://www.filmweb.pl/film/Creed%3A+Narodziny+legendy-2015-694246

Kurcze, polecę wam jeszcze "I Kina spiser de hunde", ale ostrzegam, że jest to coś specyficznego i cholernie źle zrobionego, ale zarazem wciąga jak cholera.
Na tym obrazie nic nie zostało dobrze zrobione, więc kamera jest tragiczna, głosy są zniekształcone oraz urywają się, a do tego "efekty specjalne" są tak złe, że bardziej nie mogłyby być.
Do tego jeszcze dorzucę, że aktorstwo nie istnieje.
Wiecie co jest najdziwniejsze?
To, że ten film mi się cholernie podobał i dałem mu aż 6 gwiazdek, ponieważ fabuła miażdży i sprawia, że mózg eksploduje wam już na początku seansu.

Polecam tylko smakoszom kiczu.

https://filmowyjanusz.wordpress.com/2017/01/13/i-kina-spiser-de-hunde/

Idziemy na ring #filmowyjanusz

#filmnawieczor #film #boks
hacerking - Dzisiaj nic nowego wam nie polecę, ponieważ musiałem załatwiać sprawy pry...

źródło: comment_VDONrwelTXgss593nGAqBxWTYFW7iBYt.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz