Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną, siedź na chorobowym, chciej zagrać w #diablo3
2. Wbijasz do gry, w mieście ~38 klatek, w walce potrafi spaść poniżej 30 FPS, gdzie zawsze miałeś te 70-80 FPS.
3. Czytaj na forach rozwiązania, które gówno dają.
4. Dobra, trudno, może powinienem obniżyć ustawienia graficzne albo zagrać w te setki gier, które czekają na ogranie na Steamie?
5. #!$%@? #!$%@? robić formata bo Diablo III ścina
6. Po formacie wbijasz do gry.
7. #!$%@? 30 klatek.
8. Godzisz się z losem, zakładasz konta na forach dla #consolepeasants i przekonujesz sam siebie, że przecież ludzkie oko nie widzi więcej niż 30 FPS.
9. A #!$%@?, wpiszę w Google "Diablo 3 low fps after patch"
10. Natrafiasz na posta od Blizzarda "#!$%@? przestań szkalować naszą firmę #!$%@?. Po patchu gra chodzi o wiele lepiej #!$%@?, a jak się nie podoba, to w ustawieniach battleneta zaznacz Skorzystaj z 32-bitowej wersji gry #!$%@?".
11. Zaznacz odpowiednią opcję, uruchom D3.
12. Cudowne 80 klatek na sekundę.
13. Wystarczyło zaznaczyć ptaszka przy jednej opcji, ale zrobiłeś formata całego kompa.
14. Przynajmniej masz #!$%@? czysto.

#pcmasterrace #truestory #coolstory
  • 12
@koorekk: ouch xD jkbc to bodajże na nexus mods jest opcja żeby pobrać cudze sejvy, ludzie wrzucali w różnych momentach rozgrywki. Wiadomo, że to nie to samo co swój własny save, ale zawsze coś jak się nie chce przechodzić pół gry od nowa :P
@koorekk: #!$%@? miałem tak xD 78 godzin psu w dupę, a byłem już przed ostatnimi wydarzeniami + oczyściłem wszystkie mapy ze znaków zapytania. O moim #!$%@? i ilości bluzgów na to #!$%@? GOG galaxy, które nie zapisuje sejwów w chmurze można by książkę napisać.
@Psychopathy_Red: o stary, ja gram w Heroes of the Storm i na moim lapku ma w teamfightach <20 FPS i jestem zadowolony. Nie mogę sie doczekać, aż kupię nowego kompa i poznam co to są te mistyczne >40 fps ( ͡° ͜ʖ ͡°)