Wpis z mikrobloga

Ej czy nosi się naklejkę na czapkach new era czy ją się zrywa?

A jak kupujesz koszulkę to chodzisz z metką czy ją odcinasz?


@Piguua: @AmonGoeth: to nożyczki w dłoń i do dzieła, tylko pochwali się jak ci wyszło
  • Odpowiedz
@AmonGoeth:
Idę sobie ulicą, słoneczny dzień oczywiście za gorąco jak to obecnie w Polsce bywa, j----e tropiki... No i tak idę tym chodnikiem w sumie humor spoko, mega-pozytywnie aż mam ochotę komuś dobry uczynek sprawić, nie wiem coś miłego powiedzieć, no przepełnia mnie dobroć. Słońce w c--j, patrze idą tacy dwaj, ziomale na oko lvl 15-16 czapki te takie raperskie czy skejterskie wiecie takie Tony Hawki. Ilekroć mijam takich to mnie w-------ą tymi nalepkami na czapkach, że im sprzedawca tego nie odkleił albo nie powiedział ehh Polska. No i jak mówiłem chłopakom nie odkleili tych cen na czapkach i błyszczy się to jak psu j---a, ludzie się śmieją laski też od razu mniej punktów dają na pewno. No to se myślę, zrobię dobry uczynek hah mijam gości mówię ej wy czekajcie koledzy. Oni tacy speszeni patrzą, ja podbijam do ziomeczka mówię czekaj chwilę i mu czapkę zdejmuję, a ten:
- Co Pan robi, Proszę Pana ?
- Spokojnie zobacz masz tu metkę taką c-----ą okrągłą z brokatem jakaś i cenę, nikt Ci nie powiedział chyba. Pedalsko to wygląda.
I jeb mu to odrywam, odklejam tak ładnie, żeby klej nie został, gnę tą gównianą cenę na złotej folii i wyrzucam, akurat śmietnik stoi (k---a ale okrągłe naklejki robią po c---a ?). Patrzę na ziomka zadowolony, że gość podziękuję no i widzę już ma łzy w oczach, zbladł trochę, se myślę od słońca udar czy co. Z tyłu jego kolega:
- Proszę Pana co Pan robi, niech mu Pan odda mu te
  • Odpowiedz