Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedys spotkalem sie z opinia, ze dziewczyny nie chca pchac sie w zwiazek z facetami ktorzy nie mieli nigdy partnerki. Podobno nauczenie faceta zwiazku wymaga poswiecenia czasu i nerwow.

W takim razie czy ktos moze mi wyjasnic jakie sa roznice bycia w zwiazku od np. chodzenia ze soba? Oprocz uprawiania seksu, ale to tez nie jest regula.

Za chodzenie ze soba uwazam juz ktoras z kolei randke i gdy czujesz, ze moze byc z tego cos wiecej niz kolezenstwo, ale jeszcze oficjalnie o tym nie rozmawialiscie.

A Zwiazek?

Czy bedac w zwiazku codziennie piszecie/rozmawiacie z drugimi polowkami?
Na jakim etapie zaczynaja sie smsy na dzien dobry?

Jak zachowywac sie w zwiazku? Rozumiem, ze to jest tez po czesci planowanie przyszlosci razem itp.

Sypnijcie radami, linkami, czymkolwiek. Jak nie wyjsc na perfidnego stuleja, wiedziec czego oczekuje partnerka i jej to dawac?

#zwiazki #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety dużo mówią i ogólnie lubią mówić. Jeśli chcesz wiedzieć czego oczekuje partnerka to wystarczy słuchać.
W zasadzie to nie tyczy się tylko kobiet. mamy taką naturę, że lubimy mówić o tym czego byśmy chcieli. inna kwestia, że notorycznie nie zwracamy uwagi na to o czym mówią nam ludzie.
Ale jak dawać to czego ktoś chce to już inna sprawa. Na to nie ma poradników, liczy się doświadczenie, to jak
@AnonimoweMirkoWyznania: Pewien typ kobiet woli takich mężczyzn, którzy już mają za sobą jakieś doświadczenia. Innemu typowi jest to obojętne. Jeszcze inny - woli niedoświadczonych.

Ile masz lat? Bo odpowiedź na pytanie, jak wygląda związek, BARDZO zależy od wieku.
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest "dowód społeczny". Część rozowych jak widzi samotnego niebieskiego, (nawet przystojnego i ciekawego z charakteru) to myśli: "Skoro jest singlem to pewnie jest #!$%@?".

Nawet nie chodzi o to, że jeżeli spotykasz się z jakąś dziewczyną to zachowujesz się w sposób mniej zdesperowany, needy itp. Tutaj chodzi o to, że rozowe myślą, że jak nie masz dziewczyny to jesteś gej/pedofil/stulej/wszystko co najgorsze.

I tutaj mamy circulus vitiosus, czyli żeby
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem kluczem do dobrego związku jest to,że trzeba spotkać osobę z którą możesz się zaprzyjaźnić przede wszystkim i oczywiscie podoba Ci się fizycznie to tak jak z kumplami nie kazdy może nim być, bo po prostu nie z każdym można się dogadać.
W takim razie czy ktos moze mi wyjasnic jakie sa roznice bycia w zwiazku od np. chodzenia ze soba? Oprocz uprawiania seksu, ale to tez nie jest regula.


@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze napisałeś. Tak naprawdę nie ma reguły. To tylko nazewnictwo. Ja codzienne pisanie miałam z moim niebieskim już na bardzo wczesnym etapie spotykania się. Teraz po 4 latach się to właściwie nie zmieniło.
OP: @MINDGAME: Wyczuwam freethinkera
@spokojnie_to_ja: Chyba masz na mysli proze zycia, bo ludzie sa ze soba ale nie mieszkaja razem
@measure: 22. Okres 16-20 przespalem. 20-21 bylem creepy, wiec olewany. 21-22 ciezko pracowalem po kilkanascie godzin dziennie, teraz zmieniam prace na ludzka i.. chce kogos poznac
@mirekZpromocji: Nie jestem prawiczkiem
@chwwast: Fajnie to ujelas
@InsaneMaiden: Ok. A jakbym Ci powiedzial w trakcie spotykania sie/jak zwal
@AnonimoweMirkoWyznania: Daj sobie spokój, skoro pytasz o takie rzeczy to raczej dynamiczny nie jesteś, nigdy nie będziesz potrafił wzbudzić emocji w kobiecie, a to ważniejsze niż, wygląd. A te wstawki masz ładne włosy, i takie tam przerabiałem zawsze wychodziłem na stulejarze, bo nie jestem przystojny. Przystojny może nawet powiedzieć bardzo ładna dupka, a i tak mu się upiecze. Taki ktoś jak ty nie spełni szeregu wymagań różowych, a jak chcesz być
OP: @MINDGAME: Myslalem, ze wyrazilem sie dosc jasno. Czlowieku, nie zalezy mi na dymaniu szmat, tylko poznaniu fajnej dziewczyny. Nie robcie z tego seksu niewiadomo czego, bo cala magia dziala dopiero jak uprawiasz go z osoba ktora kochasz! Idz do swojego ojca i powiedz mu, ze zamiast krecic z Twoja matka mogl isc na #!$%@?! Czlowieku litosci ...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

@AnonimoweMirkoWyznania: Ja też nie zamierzam dymac byle szmat. Skąd to niby wiesz, że seks jest magiczny xD Jak masz dziewczynę przez okolo 2 lata czuję się motylki w brzuchu za które odpowiedzialne są odpowiednie hormony. Po tym czasie może zacząć się #!$%@?ć wszystko, nagle okazuje się że nie chcesz z nią być, że cię #!$%@?, obrabia cię z kasy, zdradza, nie spędza z tobą czasu itp. Bo facet zaprogramowany jest do
@AnonimoweMirkoWyznania: Prawdopodobnie mógłbyś mi co najwyżej czyścić kibel w domu #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeczytałeś już czym jest push pull w podrywie i zdążyłeś zakochać się w studenciarze 4/10? Dziwki > wszystkie twoje dziewczyny i twoja matka. Mogę ci to dłużej uzasadnić jeśli ładnie poprosisz.
@AnonimoweMirkoWyznania: A kim ty musisz być skoro pytasz o proste rzeczy. Jakie więcej normalnych dziewczyn dla ciebie jak nigdy nie byłeś w związku i nie umiesz into związki xD Nieruchales więc normalnej na pewno nie znajdziesz. Jestem pewien, że jeśli mówisz normalna dziewczyna to chodzi ci o taką co najmniej 7/10. Jeszcze nam przyznasz rację, stulejarzu.