Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ile januszerii #!$%@? dzisiaj w mechanice, same seby i janusze, zamiast "dzien dobry tu firma xyz czesci", to slyszy "HAOOO", a na pytanie "czy macie taki i taka czesc" koles gubie sie i leci cos w stylu "yyyyy eeee yyyy STACHU! Mamy gdzies takie i taka czesc?", w tle slychac glos kolesia ktory slychac po gllsie ze na nie iednym odwyku juz byl "a #!$%@? wie sprawdz u czesia na magazynie!", chcwila konsternacji i jest! Koles zaskoczyl... ze musi sie przejsc i odlozyc telefon, bo telefon na sluchawce, mija 10 minut, bo nie mozna znalezc pewnie #!$%@? jak belka czesia, ktory zablakal sie na tym magazynie i spi gdzies tam miedzy zderzakami, wiec koles po zdobyciu info czy ma czesc "xyz" na magazynie bierze telefon(oczywiscie musiala mu sluchawka spasc i #!$%@? o cos metalowego), "HAOOOO, nie mamy tej czesci, ale w piontek dostawa bendzie, nowe bryki do demnotazu przyjado to bendzie", ja grzecznie odpowiadam "dziekuje, do uslyszenia" i patrze na zegarek a tam #!$%@? 40 minut ucieklo na rozmowe z januszem przez telefon, no niby nic, pewnie stracilbym te 40 min na mirko, takie mnie dzisiaj #heheszki spotkaly, #cytrynigumiak to chyba wy odebraliscie ode mnie ten telefon...

#gownowpis
  • 20
@Heheszkeu: a kogo się spodziewałeś na szrocie z częściami do aut za grosze?
Tam gdzie mają części do w miarę nowych fur jest porządek, zorganizowany magazyn, części blacharskie kupisz igły bez malowania ale oni obracają dużo droższymi gratami więc nie mogą sobie pozwolić na zatrudnianie mało wykwalifikowanych pracowników którzy przy demontażu więcej zniszczą niż rozbiorą
@Heheszkeu: na frazę "zderzak astra g" Allegro wypluwa 1650 wyników. Dodajesz filtr odległości, dzwonisz i mówisz

dobry, znalazłem u was na Allegro zderzak do asteroida, mogę podjechać dzisiaj?

Cała akcja załatwiona w 2 minuty, a za 40 to pewnie będziesz już wracał z nowym w bagażniku