Wpis z mikrobloga

@Umets: kolega raz przyjął się do firmy na trasy międzynarodowe, dwa tygodnie w trasie i tydzień wolnego - wypłata za miesiąc wyszła mu coś koło 3200.
  • Odpowiedz
@Umets: Czy ja wiem... pamiętaj, że na początku musisz z jakieś 200 zł wydać na jedzenie, jakieś picie no i rachunki za telefon (no chyba, że nie będziesz się z nimi kontaktował). Kwestia tego co kto lubi, ja na przykład bym poszedł i zobaczył jak to jest, ale jakoś mimo narzekań nie mogę się rozstać z aktualną pracą
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@magucio tylko że ja prawko dopiero rok mam, jeździć długo jeżdżę a mam 2 miesiące wolnego czasu i mogę zapieprzac dzień w dzień
  • Odpowiedz
@Umets: Nie wiem skąd jesteś, ale na przykład w moim województwie, dokładnie w Tomaszowie Mazowieckim gościu szuka ludzi na busy właśnie na międzynarodówkę i nie patrzy na to ile czasu masz prawo jazdy. Jedyny problem jest taki, że jak coś z autem zrobisz to bulisz z własnej kieszeni albo Ci z wypłaty zabierze
  • Odpowiedz
@Umets: Ciężko mi powiedzieć, ten kolega pracował tam półtora roku temu. Pamiętam jednie, że trasy nie są z góry ustalone, dostajesz załóżmy pierwszy kurs na Włochy, a w trakcie dostajesz kolejną ofertę na Hiszpanie na przykład i albo ją bierzesz albo nie. Pewnie im więcej tras tym lepiej, bo więcej zarobisz dlatego też pewnie im więcej godzin pracy tym lepiej
  • Odpowiedz
@Umets: Poczekaj na wypowiedzi innych, może ktoś zna sensowniejsza firmę. Ja sam pracuje zupełnie gdzie indziej więc mogę jedynie powiedzieć tyle ile wiem do dobrego kumpla, który pracował w takiej firmie o którą pytasz
  • Odpowiedz