Wpis z mikrobloga

udowodniłem to powyżej


@micza: Co udowodniłeś? To że w Kozach i w Izraelu Beata jechała innym modelem Audi? xDDD
Ale co to ma wspólnego z tym tematem?
  • Odpowiedz
@micza: nie znam się, nie chcę szukać jakie wyposażenie miał ten konkretny samochód, ale to że nie było koguta na dachu to chyba było wiadomo zaraz po wypadku. Ostatnio w modzie są lampy kierunkowe montowane na przedniej szybie, choćby jeden z samochodów skąd wziąłeś screena miał taką. Co dokładnie było w rozbitym samochodzie jest pewnie posprzątane.
Maneharno - @micza: nie znam się, nie chcę szukać jakie wyposażenie miał ten konkretn...

źródło: comment_lk446tm7Ocd3k9IoJuj4Y1L0j5siLEXs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@erbo co to za rozblysk na tylnej szybie za nagłówkami kanapy i na ścianie i suficie. Coś chyba więcej świateł ma to Audi jak w atrapie są włączone ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 19
@erbo
"Warunki dodatkowe dla pojazdu samochodowego uprzywilejowanego
(...)

Ostrzegawczy sygnał świetlny błyskowy powinien odpowiadać następującym warunkom:
(...)
rozmieszczenie świateł: na dachu nadwozia (kabiny); dopuszcza się umieszczenie świateł w innym miejscu, przy zapewnieniu wymaganej widoczności
  • Odpowiedz
@Volki: Ale po co ty wklejasz takie bzdury? Jaki to ma związek z tym tematem?

Przecież to była kolumna, a główną ideą kolumny uprzywilejowanej, jest to że samochody w środku nie muszą mieć żadnej sygnalizacji, a mimo to mają status pojazdu uprzywilejowanego.
  • Odpowiedz