Wpis z mikrobloga

@jparmia: Pytanie do niespełna rozumu różowych: Dlaczego jak facet zdradzi Was z dziewczyną pierwsze co robicie to nazywacie dziewczyne "szmatą" "suką" etc. a no i dlaczego przede wszystkim pierwsze co macie ochote zrobić do skopać tej dziewczynie dupsko? Właśnie przeglądam różne dyskusje na ten temat w internecie i głupota niektórych rozowych pasków mnie przeraża. #logikarozowychpaskow #zdrada #rozowepaski
  • 10
@jparmia: Faceci mają tak samo.

Myślę, że po prostu kobieta nie może się pogodzić z tym, że inna "zabrała" jej faceta. Nawet jeśli ona nie miała pojęcia, że on jest zajęty. Szczerze mówiąc, myślę, że gdyby facet mnie zdradził, to moja złość skumulowałaby się na kobiecie. Jemu oczywiście bym nie odpuściła, ale to ona byłaby dla mnie suką, która powinna zniknąć z powierzchni ziemi. Czułabym się poniżona przez nią. Jakkolwiek uważam,
@Shanny gdyby mnie facet zdradził pierwsze co bym zrobila to rzucila sie na faceta. Przecież to on jest w zwiazku i to on powinien umieć sie zachować a nie dziewczyna ktora jest singlem
Jakkolwiek uważam, że mam zdrowe podejście do związków, tak nie toleruję zupełnie innych bab. Nie chodzi mi oczywiście o koleżanki, nawet takie bliskie.


@Shanny: W sensie wydrapałabyś oczy ekspedientce gdyby wydając resztę przypadkowo musnęła dłoń Twojego faceta?:)
@jparmia: Tak powinno być. Ale zauważ, że tutaj dochodzą emocje. Swojego faceta kobieta kocha, ufa mu, wielbi go. A obca baba jest dla niej nikim, więc łatwiej ją znienawidzić. Myślę, że gdyby ktoś mnie zdradził, to byłabym taka sajko, że chciałabym, żeby tej wiedźmie, z którą to zrobił, wszystkie kudły wypadły. A z nim rozprawiłabym się na zimno.
@rdza: Boże, nie, zupełnie nie o to chodzi. Chodzi o to, że