Wpis z mikrobloga

Miłośnicy tłustej chmury podzielę się z Wami kolejnym moim dziełem, a mianowicie:
Banana & Peach MilkShake

Zajebisty milkshake smoothie brzoskwiniowo bananowy z nutą moreli. Połączenie banana i brzoskwini to coś w czym się ostatnio zakochałem. Delikatne, "okrągłe" owoce skąpane w lekkim, śmietankowym mleku. Idealny zarówno dla miłośników owocówek jak i deserów. "Mleko" jest delikatne, ale na tyle obecne że jest to smak milkshake'a.

Przepis jest stosunkowo prosty więc każdy powinien sobie z nim poradzić i większość z Was pewnie posiada do niego aro.
Czas leżakowania nie jest długi. Już po 3-4 dniach smak jest zajebisty.

Bierzcie i mieszajcie to wszyscy. To jest bowiem przepis mój, który dla Was został opublikowany ;)

#epapierosy #mojliquid #vapenation
goomowy - Miłośnicy tłustej chmury podzielę się z Wami kolejnym moim dziełem, a miano...

źródło: comment_ny5xFSn3nfyAvlQwbqSdKkFWL98FVw4c.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@xardas060: ja lavo labsy kupuje w smooke.

Właśnie nie jest bardzo custardowy przez magiczny aro jakim jest cheesecake GC. Zrobi sie z niego i mleko i ciastko przy odpowiednim towarzystwie.

Ale generalnie owoce są na froncie a mleko w środku i w tle. Dzięki temu owoce się pięknie zblendowaly i zaokraglily.
  • Odpowiedz
@goomowy: cały system niszczy mi ten aromat z Lavo. :D Podejmę rękawicę i zamieszam to na brzoskwini TPA i moreli z Inawery (tylko ta jest cholernie ciężka, pewnie nie więcej niż 0,5%).
  • Odpowiedz
Tak jak napisał @Bonzio: to to samo co 4fun także jak masz gdzieś to kupuj bo to kluczowe aro w tym przepisie.
Jeśli chcesz kombinować to może lepiej White peach z FA i ciut apricot z tpa.

Pamiętaj ze nuta moreli tylko uzupełnia brzoskwinie :)

@reborn:
  • Odpowiedz
@reborn: albo tak myślę że możesz zrobić to twoim pomysłem tylko odwroc producentów:)
Czyli daj brzo z ina i ciut apricot z tpa. Powinno byc lepiej :)

Bo juicy peach z tpa jest taka trawiasto świeża a to trochę tu nie pasuje :)
  • Odpowiedz