Wpis z mikrobloga

Witajcie ! :) Jestem aktualnie w Szwajcarii i potrzebuje pomocy, potrzebuje wysłać jednego smsa na jeden numer, a nie chce kupować specjalnie karty, wziąłem od gościa numer telefonu zamiast podać facebooka albo cokolwiek innego ...

Wysłałem z paru bramek SMS, ale raczej nie dotarł.

Czy byłby w stanie ktoś mnie poratować :) ?

#szwajcaria #zurich
  • 28
@Jaracz_Joint Szkolenia z menelstwa?

Nad moim postępowaniem? Koleś jest milion sposobów na kontakt z kimś przez internet mając numer. Wyglądasz mi po prostu na zwyklego naciagacza. Wyśle sms a z konta zniknie 25zl.

Więc albo naciągacz lub nieudacznik że nie poradzi sobie z tak banalnym problemem. Całe szczęście firma Cie nadal trzyma. Za zatrudnianie niepelnosprawnych są niezłe profity dla pracodawcy.

Jeszcze mi napisz że ważne szkolenie boś dyrektor xD Ta amfa Ci
@Qontrol: Najpierw próbowałem się skontaktować, później napisałem tutaj.

Projekt manager, w przeciwieństwie do Ciebie jestem normalny psychicznie.

Nie spożywam amfetaminy.

Wysnuwasz pochopnie wnioski, jak to internetowy troll.

Napisałeś 3 komentarze - żadnego na temat, typowy internetowy troll.
@Jaracz_Joint Właśnie widzę jak jesteś normalny psychicznie. Po nicku i opisie profilu. Chyba że to trolling więc czekaj... Kim w takim razie jesteś? Ah tym od kogo mnie wyzywasz xD Trolem.

I nie wysnuwam pochopnych wniosków. Tylko sam mi je podałeś na tacy.

Idąc Twoim myśleniem że zaden mój komentarz nie jest na temat... A czy mój pierwszy komentarz był skierowany do Ciebie czy jasno pisze tam nick osoby do której pisałem?
@Qontrol: Był skierowany do osoby - która w przeciwieństwie do Ciebie - pomogła mi.

Wprowadziłeś go w błąd, a co jeśli by wysłał ? Wiesz, że wprowadzenie w błąd co ma skutki finansowe jest karalne ?

Miałby żal do mnie, że chciał pomóc, mógłby nawet zrezygnować z pomocy komuś innego przez takiego debila jak Ty.

EOT - Już zmarnowałem dla Ciebie 5 minut.