Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam taki mały problem z aplikacjami w moim smartfonie... Ale od początku.
Jestem w posiadaniu telefonu LEAGOO M5 z systemem Android 6.0, lecz z firmware Freme OS. I myślę,że to jest powodem moich problemów gdyż... na telefonie praktycznie wcale nie działają usługi google.
Brak sklepu google, a nawet jeśli go już zainstalowałem go z pliku apk, to otwiera się i zamyka po pół sekundy.
Zainstalowałem jakiś inny, nieoficjalny sklep, który jest dla mnie źródłem aplikacji.

Kiedyś używałem już tego telefonu, ale z zainstalowanym #cyanogenmod Teraz niestety nie ma już wsparcia załogi a ja nie potrafię zainstalować go zdalnie. Przeinstalowanie Androida z firmware też mi nie idzie, bo przy wgrywaniu pliku scatter do flash toola, pojawia się błąd.
I teraz pytanko.... Czy można jeszcze coś z tym zrobić, czy oddać to specjaliście który wgra mi CM lub firmware za około 50zł?
#pytanie #smartfon #android #leagoo #telefonyzchin #telefony #pytaniedoeksperta
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dziabonq Nie. Telefon kupiłem na olx. Dostałem go w piątek. Ale na poprzednim telefonie z Cyanogenmodem wszystko było ok. Czyli pobranie softu z innego źródła powinno pomóc?
  • Odpowiedz
@dziabonq: Nie mam pojęcia. Później to sprawdzę. Przed chwilą podjąłem próbę instalacji stockowej wersji softu. Poległo na TWRP, gdyż telefon po włączeniu Recovery nie odnalazł polecenia.
Pobieram jeszcze CM z innego źródła. Ostatnia próba.
  • Odpowiedz