Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co mnie natchnęło, ale odszukałem właśnie na Facebook profile dziewczyn, z którymi spałem. Spałem z nimi chociaż wiedziałem, że są w związku. Sam nie zdradziłem nigdy, chociaż byłem zdradzany. Teraz pewnie polecą epitety, że jestem świnią i ludzkim śmieciem. Szczerze, nie mam żadnych wyrzutów sumienia. Większość tych dziewczyn jest dalej w tych samych związkach, dalej z facetami, których zdradzały ze mną. Siedzą razem uśmiechnięci na kanapie. Na kanapie którą znam, aż za dobrze. W komentarzach pytania "Kiedy można spodziewać się potomstwa?". Nie uśmiecham się z zażenowania, nie cieszy mnie ten widok. Patrzę na twarz faceta, a w głowie przewijają mi się myśli "Stary, gdybyś tylko wiedział...". Jeden z nich akurat sam sobie był winny, bo przebaczył dziewczynie, która już wcześniej go zdradziła. Później zdradziła go ponownie, tyle że ze mną i cholera wie ilu jeszcze było po mnie. To nie są karyny, w sumie szkoda. Bardziej typ dziewczyn "do rany przyłóż", niewinna twarz, 10 lat z tym samym facetem, wielka miłość. Straszne zakłamanie. Ludzie (i tyczy się to oczywiście również facetów), nie #!$%@? takich rzeczy, nie zdradzajcie swoich partnerów, jak wy im później możecie spojrzeć w oczy? Ostatnio też tu jakiś idiota pisał, że w delegacjach rucha te szmaty z roksy, ale jednocześnie kocha swoją małżonkę. Jesteś zwykłą #!$%@?ą, a nie kochającym mężem. Jeśli zdradzasz - podziel się tą informacją ze swoim partnerem, nie bądź pieprzonym egoistą i nie pozwól, aby ktoś zmarnował sobie życie przez twoją głupotę.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie wiem co mnie natchnęło, ale ods...

źródło: comment_gCGOGlUairZXnAzWomkxKkjznD6fKA7u.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Jeśli zdradzasz - podziel się tą informacją ze swoim partnerem, nie bądź pieprzonym egoistą i nie pozwól, aby ktoś zmarnował sobie życie przez twoją głupotę.


@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś kretynem. gdybyś tylko wiedział ilu ludzi żyje w udanych związkach, właśnie dlatego, że nie wiedzą, że są lub byli zdradzani...
  • Odpowiedz