Wpis z mikrobloga

Znacie Habitice? Gra online służąca by robić więcej rzeczy. Masz apkę na telefonie i zadajesz sobie sam rzeczy które chcesz wykonywać codziennie, todo listy i nazywki które chcecie lub chcecie się pozbyć.

Gram w to od 2-3 miesięcy i uważam, że mocno wyciągnęła mnie z prokrastynacji. Ale idzie wolno bo nie mam drużyny. Jestem dopiero na 4 lvl, jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam.

Np. zadanie które stawiam sobie od kolejnego tygodnia to godzina kodowania dziennie (dailies) przez 100 dni. W trakcie tych 100 dni mam zamiar robić 1-20 a może więcej zadanek z Eulera które to są kolejnym czelendżem. Chcę założyć drużynę bo expienie samemu jest mega wolne. W drużynie każdy ma równe profity.

#python - bo fajnie robić podobne rzeczy w drużynie. Ja głównie klepałem w javie, pythona chce się nauczyć więc jestem lamą
  • 7
  • Odpowiedz
jak coś ID drużyny - 650f0030-ed24-4fb9-a6e3-6dfac887e2e8 póki co nie ma nikogo oprócz mnie xD

edit: sorry chyba musicie mi podać maila i nazwe żebym mógł zaprosić do grupy
  • Odpowiedz
@Ercefet: ok jeśli chcesz dołączyć do tej nowej o której pisze to podaj mi proszę user id. W skrócie na głównej klikasz button "Batte Monsters With Friends" i na samym dole jest Twoje User ID którego potrzebuje żeby Cię zaprosić

Z tego co widzę ktoś Cię zawsze musi zaprosić do drużyny
  • Odpowiedz