Wpis z mikrobloga

@debustrol: Im bardziej absurdalne porównanie, tym lepiej. I tym głośniej można później ogłosić swoje zwycięstwo. Trochę się dziwię, że się dziwisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
My mamy swoje autorytety i #!$%@?. Wasi profesorowie są do dupy, a nasi są wybitni. Wasze badania to manipulacja, bo wielkie korporacje, nasze są rzetelne. Taka rozmowa z nimi. ()


@jakacper: Pięknie to ująłeś i ich błędy logiczne. Nauka ma tę cechę, że sama się nie opiera na autorytetach, czego najlepszym przykładem jest Srinivasa Ramanujan i nauka akceptuje tylko dowody.
  • Odpowiedz
@debustrol: Niezwykle bawi mnie to jak ludzie bez znajomości podstaw biochemii, mikrobiologii czy immunologii wypowiadają się niczym eksperci o szczepieniach. Jeszcze zabawniejsze jest jak wyciągają jakieś daleko idące wnioski z samych abstraktów prac (mało które z nich ma dostęp do bazy czasopism, to sporo kosztuje).
Z tymi opierającymi swoją wiedzę na yt nie ma nawet co dyskutować, bo są upośledzeni.
  • Odpowiedz
@Gimbazjon303: zależy jakie, nie da się tak ogólnie, z punktu widzenia jednostek mogą jak najbardziej czasem pomóc, z punktu widzenia zdrowia populacji może być różnie, zresztą efekty mogą być widoczne za pokolenia.
  • Odpowiedz
  • 5
@debustrol: No to endzoj twoje austyczne dzieci

@piwosokiwypad na waszych forach czy tam grupach facebookowych ostatnio pojawila sie teoria, ze pociagi powoduja autyzm, wiec zrobie co moge - jak babcia kupi kolejke pod choinke to wyrzuce za drzwi chocby to bylo w sama Wigilie! Przedsiewzialem nawet pierwsze kroki celem likwidacji torow kolejowych w moim miescie, wyslalem petycje do PKP! Nie beda mi tu autyzmowac dzieci kolejorze!
  • Odpowiedz
@debustrol: Also, bo nie mogę edytować już tamtego komentarza.
Na kilku przedmiotach miałam po kilka wykładów tylko o tym czy do danego leku powinno się stosować opakowania plastikowe czy szklane, ludzie robią doktoraty z takich! rzeczy, zajmują się tym całe życie, są duże grupy badawcze. Jak się produkuje leki to ważne są takie szczegóły i je się rozpatruje bardzo poważnie. A jakiś typ mi mówi, że on wie o szczepieniach tyle
  • Odpowiedz