Wpis z mikrobloga

Orientuję się ktoś może ile może kosztować regeneracja zacisków do horneta i gdzie w okolicy Wrocławia w dobrej cenie to ogarną?
A może są jakieś zestawy do regeneracji żeby laik samemu to ogarnął?
#motocykle #wroclaw
  • 8
  • Odpowiedz
@SuchyArbuz: Widzę że po demolce w wydziale gaźnikowym pora coś zepsuć w departamencie hamowania.
I to z samego rana ;-)

Podoba mi się ten zapał.

Nie wiem co tam chcesz regenerować, uszczelniacze kurzowe i ciśnieniowe się wymienia a tłoczki myje ( brake cleaner daje dobre efekty) i czyści, polerując miękką szmatką, niczym więcej generalnie, ewentualnie wymienia odpowietrzniki. Trzeba uważać żeby nie podrapać powierzchni roboczych przy wymianie i składać na płyn hamulcowy uważając żeby nie zadrzeć włożonego uszczelniacza, niektórzy to robią z użyciem cienkiej blaszki np. ze szczelinomierza, bo ma ładnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Gixaar od jesieni zrobiła się spora plama płynu hamulcowego z przodu, ale jak już robię gaziory to za jednym zamachem walne wszystko, czyli we własnym zakresie uszczelniacze bez kwalifikacji murarza tynkarza spawacza akrobaty będę w stanie to wykonać? Bo patrzyłem to za regeneracje krzyczą sobie blisko dwie stowy za zacisk, a uszczelniacze z chemią to grosze mnie wyjdą.
  • Odpowiedz
od jesieni zrobiła się spora plama płynu hamulcowego z przodu


@SuchyArbuz: to konkretnie zabagnione te hamulce, z czego cieknie?

No, nei takie grosze ale taniej, no i zestaw gumek do pomp hamulcowej też kup.

Gx
  • Odpowiedz
  • 0
@Gixaar z prawego zacisku, muszę się przyjrzeć bo nie wiem czy przewód czy zacisk no ale wydaje mi się że zacisk. W okienku połowa płynu #!$%@? więc jeden zacisk już całkiem pusty. Jakiś płyn polecasz do takich sprzętów?
  • Odpowiedz