Wpis z mikrobloga

Kurde, nie było mnie w PL jakiś czas i teraz jak pójdę do pubu... No #!$%@? no.
Wcześniej byłem pierwszy do narzekania na mały wybór i tyskie, ale teraz to przesada. 15 #!$%@? piw kraftowych kazde jeszcze z jakąś oryginalną hehe nazwą. Kolejka #!$%@? bo studencki próbują w kieliszkach smakosze #!$%@? piwa po 15 PLN. W ogóle co to za student za 15 zł to kiedyś 2 imprezy były.
Pszeniczne poproszę, to #!$%@? znowu parę rodzajów i #!$%@? mnie obchodzi skąd była pszenica. Ja wiem, boldupie, ale jak dużo kręcisz się tu i ówdzie i w 5 różnych lokalach nie mają jednego wspólnego piwa tylko jakieś #!$%@? pszeniczny potop atak słodu i chmielowa biegunka to nawet wracam sentymentem do żubra. Rozczarowanie ale przynajmniej pewne.

Smakosze piwa cholera.

#piwo #buldupy
  • 5
  • Odpowiedz
@GuessWho_sRandy: to sobie idź do pubu z szyldem Tyskie/Żywiec/Żubr czy cokolwiek i tam w siebie wlewaj. Przecież lokali podających kraft pewnie nie ma nawet 5% ze wszystkich podających piwo xD

Na "poproszę pszeniczne" powinni ci nalać po prostu jakiegoś niemieckiego klasyka i tyle. Inna sprawa, że niektórzy polewacze się zachowują, jakby pracowali w CERN, a nie w śmierdzącym barze, ale co zrobisz.
  • Odpowiedz
@GuessWho_sRandy:
na jeden lokal w centrum z dobrym piwem jest jakieś 10 podających koncernowe wyroby i mających w lodówce coś dla "bardziej wymagającego" klienta. Jeśli mierzą Cię "cholerni smakosze piwa", to są setki innych lokali, gdzie takowych nie ma. Problem solved.
  • Odpowiedz