Wpis z mikrobloga

Potrzebuję porady dotyczącej zakładania strony internetowej, a niestety w tematyce webdeveloperki jestem zupełnie zielony.
Planuję założyć stronę organizacji, będzie ona czysto informacyjna i chcę ją postawić na WordPressie.
Czy dobrze rozumiem, że muszę wykupić domenę oraz serwer hostingowy ?
Przeglądałem oferty i najtaniej wychodzi home.pl z hostingiem "WordPress Hosting SSD" w okolicach 6zł/mies i domeną ok 35zł/rok.
Potrzebuję czegoś jeszcze czy te dwie rzeczy wystarczą do postawienia strony ?

#wordpress #webdev
  • 8
  • Odpowiedz
@Heisenberk: Tak, domena hosting z obsługą bazy danych wystarczy, jednak home.pl pewnie na dłuższą metę nie wyjdzie taniej, sprawdź czy po roku znowu tyle kosztuje, bo podejrzewam że ceny są promocyjne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Heisenberk: Wystarczy, ale oferta taka sobie. W tej cenie znajdziesz lepszy hosting. Co do ceny domeny - nie patrz na cenę pierwszego roku, ale na cenę przedłużenia. Jak znam życie home spróbuje na tym Cię skubnąć :)
  • Odpowiedz
Zapytaj w hekko - prawdopodobnie temat jest do ogarnięcia, kwestia tylko rozliczenia. Kilka tematów załatwiałem u nich, a w opisie oferty normalnie ich nie mieli - wszystko pewne jest do ogarnięcia, pozostaje tylko kwestia ustaleń.
  • Odpowiedz