Wpis z mikrobloga

Politpoprawne ogłupienie moderacji, kolejne wyczyny. W załączniku screenshot usuniętego komentarza, w którym opisałem nowe (?) oszustwo Cyganów. Komentarz usunięty pewnie dlatego, że użyłem słowa "#!$%@?" [czyli](http://www.miejski.pl/slowo-#!$%@?) nazwałem tak "kogoś złego np: bandytę albo osobę która nam mogła zrobić coś złego". XD

Głupota politycznej poprawności - nawet zachowań skrajnie aspołecznych, przestępczych i działających na czyjąś szkodę nie można krytycznie ocenić, bo jakiś głupiec uzna to za nawoływanie do nienawiści. Uj z tym, że opisana sytaucja jest prawdziwa a statystyka potwierdza ocenę, że Cyganie w sporej większości to oszuści lub złodzieje. Najważniejsze, żeby nie skrzywdzić nikogo złym słowem. Uj ze tymi, którzy zostali skrzywdzeni czynami.

Jak opisałem w usuniętym komentarzy Cyganie nic sobie nie robią ze swojej opinii złodziei i oszustów... a nawet potrafią wykorzystać ją do kolejnych oszust. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale oczywiście Polaków można pomawiać lub znieważać. #hipokryzja

MiKeyCo - Politpoprawne ogłupienie moderacji, kolejne wyczyny. W załączniku screensho...

źródło: comment_OyzImSs0GFR1cdziwTBqmzQLIKL01QLP.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: To właśnie jest polityczna poprawność - ma być słodko, uprzejmie, miło... nawet wobec oszustów, złodziei, gwałcicieli. A ci ze złych określeń sobie nic nie robią, zaś uprzejmość traktują jako kolejne przyzwolenie.

#!$%@? politycznej poprawności doprowadzi do problemów o wiele większych niż wulgarny język.
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: No już nie rżnij pensjonarki, która odrzuca całą wypowiedź, bo usłyszała jedno brzydkie słowo. To infantylizacja dyskusji.

A tak swoją drogą to "#!$%@?" wcale takim mocnym określeniem nie jest. Jakoś funkcjonuje w powszechnym odbiorze "Człowiek-#!$%@?" i nikt tego nie traktuje jako wulgaryzmu.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: masz chyba kolego spory problem z agresją w wypowiedzi, bo to już któryś tekst o tym, że kasują Twoje komentarze. I przez takie teksty na serio odechciewa się rozmowy. To że się naklniesz nie znaczy też, że masz rację i że w jakikolwiek sposób to sprawi, że problemy, o których piszesz będą bliższe rozwiązaniu.
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: Kolego, to, że zamkniesz oczka i będziesz udawał, że świat jest słodki nie spowoduje, że takim się stanie.

Nie widzę nic złego w nazwaniu oszusta "#!$%@?". Po to właśnie istnieją ostre określenia, ostracyzm i piętnowanie by wykluczać zachowania aspołeczne, wrogie i przestępcze i dawać temu wyraz.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: to że się naklniesz też nie spowoduje, że świat stanie się słodki ani tym bardziej lepszy a przy okazji odstrasza od Ciebie ludzi, którzy wolą porozumiewać się w sposób kulturalniejszy
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: W sposób kulturalny to można rozmawiać o nauce albo kulturze. Dla mnie to niedorzeczne - właśnie po to kultura wytworzyła zachowania piętnujące by je używać w stosunku do jednostek aspołecznych.

Twoje zachowanie i próba ukulturalnienia wszystkich wokół jest śmieszna. Nie obraź się ale tak jest. Prawdziwi złoczyńcy (jak chociażby opisany oszust) nic sobie z tego nie robią a zwykli ludzie są terroryzowani i kastrowani tą poprawnością. Ta poprawność nijak się
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: jak tam sobie chcesz, nie mam zamiaru o nic się obrażać. A na stronie ze śmiesznymi obrazkami jest tyle agresywnych i zwyczajnie chamskich tekstów, których nikt nie usuwa tylko, dlatego że nie ma tam wulgaryzmów, więc wydaje mi się, że na serio nie chodzi tu o poprawność...
  • Odpowiedz
A na stronie ze śmiesznymi obrazkami jest tyle agresywnych i zwyczajnie chamskich tekstów


@Magnolia-Fan: Dziękuję za kolejny piękny argument pokazujący absurd tej interwencji. "Znaj proporcje, mocium panie".
  • Odpowiedz