Wpis z mikrobloga

Czy jest mi w stanie ktoś wyjaśnić, czym kieruje się osoba kupująca telefon marki Xiamxiom? Bo napewno nie godnością.

Wiadomo, jest to sprzęt najniższej jakości produkowany w chinach dla ichniejszej biedoty, aby mogła pobawić się takimi killer-ficzerami jak aparat powyżej 8mpix, ale jakim cudem ten złom trafił do Polski?

Opłaca się to sprowadzać i sprzedawać na kilogramy jako aluminium do odzysku? Bo chyba to jedyny powód, który może mi przyjść do głowy.

Zanim zaleje mnie fala hejtu, miałem nieprzyjemność trzymać takie gówno w ręku i... tragedia. Wyświetlacz jakiś tragiczny zadymiony, jakość wykonania średnio-kiepska, nakładka na androida typowy ChinaStyle xD, no najgorzej. Znaczy może być gorzej.. jak odwrócimy telefon i zobaczymy napis XIAMXIONG :D

Nie można normalnie dołożyć kilka stów i kupić coś porządnego jak HTC, iPhone czy nawet Samsung?

Nawet zacząłem zauważać, że gdy jadę metrem i jedzie jakiś brudas bezdomny w wagonie to na 99% wyciągnie z kieszeni XiamXionga xD


#xiaomi #bojowkaandroid #takaprawda
Pobierz abcdefghijklmnopqrstuvwyxz - Czy jest mi w stanie ktoś wyjaśnić, czym kieruje się oso...
źródło: comment_kUTzQvHZQJD9U82YZj0lLkTXFluxips7.jpg
  • 157