Wpis z mikrobloga

Czy jest mi w stanie ktoś wyjaśnić, czym kieruje się osoba kupująca telefon marki Xiamxiom? Bo napewno nie godnością.

Wiadomo, jest to sprzęt najniższej jakości produkowany w chinach dla ichniejszej biedoty, aby mogła pobawić się takimi killer-ficzerami jak aparat powyżej 8mpix, ale jakim cudem ten złom trafił do Polski?

Opłaca się to sprowadzać i sprzedawać na kilogramy jako aluminium do odzysku? Bo chyba to jedyny powód, który może mi przyjść do głowy.

Zanim zaleje mnie fala hejtu, miałem nieprzyjemność trzymać takie gówno w ręku i... tragedia. Wyświetlacz jakiś tragiczny zadymiony, jakość wykonania średnio-kiepska, nakładka na androida typowy ChinaStyle xD, no najgorzej. Znaczy może być gorzej.. jak odwrócimy telefon i zobaczymy napis XIAMXIONG :D

Nie można normalnie dołożyć kilka stów i kupić coś porządnego jak HTC, iPhone czy nawet Samsung?

Nawet zacząłem zauważać, że gdy jadę metrem i jedzie jakiś brudas bezdomny w wagonie to na 99% wyciągnie z kieszeni XiamXionga xD


#xiaomi #bojowkaandroid #takaprawda
abcdefghijklmnopqrstuvwyxz - Czy jest mi w stanie ktoś wyjaśnić, czym kieruje się oso...

źródło: comment_kUTzQvHZQJD9U82YZj0lLkTXFluxips7.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
@abcdefghijklmnopqrstuvwyxz: ja pie*dolę, nie masz nic ciekawszego do roboty? To jest tylko telefon. Jeśli masz jakiś telefon i jesteś z niego zadowolony to super, tylko o to chodzi. Kogo interesuje logo? Nie każdemu zależy na 32-rdzeniowym procesorze i obudowie z karbonu. Ja nie lubię androida wiec mam iP, ktoś inny woli androida? Spoko. Czemu ludzi tak bardzo obchodzi to, jaki ktoś ma telefon?
  • Odpowiedz
Najlepiej dołożyć parę tysi i kopic iphone 7s,nie zawracając uwagi na parametry które dostajemy za ta cenę( ͡° ͜ʖ ͡°)


@EpicElion: Pajeet my son, masz do wyboru nowego

Samsunga/LG na androidzie z
  • Odpowiedz
@gung1978: ale po ci Ci 3gb ramu, skoro używany iphone 5s, który ma bodajże 1gb ramu, chodzi zauważalnie szybciej od xiaomi redmi 3s. Do tego ma lepszy aparat i lepszą jakość dźwięku z słuchawek. Zastanawiałem się nad kupnem xiaomi, ale jak porównałem te 2 telefony to poszedłem i kupiłem iphona. No i takie używany iphone wyglądający jak nowy kosztuje 100-200 zł więcej niż nowy xiaomi.
  • Odpowiedz
@animetopedal: Chodzi zdecydowanie szybciej. Nie wmówisz mi że nie, bo sam porównywałem działanie aplikacji oraz przeglądarki. W dodatku redmi był rozpakowany 2 dni wcześniej a iphone już miał z 2 lata. Rozbraja mnie to, że zostało udowodnione iż starsze modele iphonów chodzą wolniej po nowych aktualizacjach, a pomimo tego xiaomi z 3 razy wiekszą ilością ramu oraz z większą ilością rdzeni chodzi wolniej. To tylko pokazuje, że specyfikacje procesora nie
  • Odpowiedz
@kosonanspoznawczy: Nie chodzi. Ku twojemu zdziwieniu też mam 5s, ale akurat ja porównuję z redmi note 3 pro który jest lata świetlne przed nim jeśli chodzi o szybkość (wciąż dwukrotnie tańszy, kek). A to że wam się "wydaje" jak to ajfon działa pięknie i płynnie bo pokazuje screenshoty apek w trakcie ich ładowania XD to już wasza sprawa. No ale ja też mogę pisać swoje i do niektórych to po
  • Odpowiedz
@animetopedal: Cena nowego iphona 5s to 1200 zł, a redmi 3s 800 zł. Czyli 1,5 razy droższy, a nie 3. I poza tym nie jestem testerem telefonów. Porównałem te 2, bo akurat je miałem w łapie, a o kupnie przesądziła jakoś dźwięku. I tak, iphone jest szybszy.
  • Odpowiedz