Wpis z mikrobloga

Planuje budowę małego zaplecza po sklep internetowy, chce na to przeznaczyć około 1500 zł miesięcznie. Czy istnieją jakieś kursy/poradniki czy inne źródła informacji z których można dowiedzieć się czegoś nowego lub zobaczyć jak w praktyce się za to zabrać ? #seo #pozycjonowanie
  • 17
@jafran o to ładnie się zapowiada. Na początek przeznacz tą kasę na linkbulding z dostępnych źródeł. Nie baw się w stawianie zaplecza a w samą strategię. To zostaw komuś kto ma o tym pojęcie
@e_bob: Jak konkurencja ma głowę (a ta lepsza ma) - nie wypaczasz, bo poukrywane. Ahrefs, Majestic i reszta wymięka - pozostałe softy albo niszowe za mocno, by je znać albo za drogie, by sobie na to pozwalać zazwyczaj.
@e_bob: też prawda, ale nie na tyle, by całość schematu "ogarnąć", a w przypadku SEO jak zapewne wiesz - skrawki mogą wprowadzić w błąd i raczej na niekorzyść zadziałać, niż pomóc. Zwłaszcza że, jak widać - doświadczenia nie ma i nie będzie potrafił ich "połatać"...
@e_bob: Jak jest bystry... Ale nie z pojedynczego skrawka, a do innych musiałbym dojść sam, co z kolei - jak sam wiesz - bez większego doświadczenia jest trudne (zwłaszcza w przypadku dobrego kamuflowania). Co do chaosu - coś jest na rzeczy ;) Ja tak ładnym stażem pochwalić się nie mogę, ale "coś tam wiem, coś tam robię" Hajs też się w miarę zgadza, choć właśnie przez ten nieszczęsny staż i poszczególne