Wpis z mikrobloga

@szancik Ja nie płaciłem, bo to były pieprzyki, które mogły być niebezpieczne. Dwa były w takich miejscach, że zahaczalem je podczas golenia, więc lekarz bez problemu zdecydował o ich wycięciu, a jak już byłem na stole, to chirurg zapytał czy jakieś inne mi przeszkadzają; wskazałem dwa kolejne i on bez problemu też mi je usunął, choć te były problemem tylko estetycznym.
  • Odpowiedz
@mangusta_zlotousta: Ja #!$%@?, ale się spuszczasz do tych pieprzyków. Nic nie mam do znamion, ale od jej pieprzyków rzygać mi się chce. Zawsze robiło mi się niedobrze, kiedy musiałem przechodzić obok plakatu z ta babą. Pieprzyki spoko, ale one BYŁY OWŁOSIONE. Jak można tego nie wyretuszować/nie zgolić?
  • Odpowiedz
@Nensala ale wiesz ze mnie to nie rusza? Mam #!$%@? w wasz wykopowy humor, był taki temat, ja powiedziałem co myślę a wy mnie obrażacie i wmawiacie mi nie wiadomo po co, że moja dziewczyna nie istnieje. Jest śliczna. Twierdzę, że nie lubie dużych pieprzyków, a wy mnie zjadacie nie wiadomo za co.
  • Odpowiedz
@Fasho77 Lekkie blizny zostały, ale trzeba wiedzieć o nich tak naprawdę, żeby je zobaczyć. Plus fakt, że nie troszczylem się o nie w żaden sposób i nie stosowalem nic na zmniejszenie.
Jeśli Ci zależy, to mogę zrobic jakieś zdjęcie i podesłać Ci na pw.
  • Odpowiedz