Wpis z mikrobloga

Zegarek, który kupiłem za bezcen, bo facet nie wiedział co sprzedaje. Nie, że jest to jakiś uber rarytas, ale te 650-700 zł jest warty, a ja dałem za niego nawet nie połową tej ceny. Automat oczywiście. Bransoleta nienajgorszej jakości. Jeden z niewielu diverów, które nadają się na niewielki nadgarstek. Średnica koperty jeśli dobrze pamiętam 40,5 mm.

#zegarki #zegarkiboners #pokazzegarek #modameska
Pobierz crazyfigo - Zegarek, który kupiłem za bezcen, bo facet nie wiedział co sprzedaje. Nie...
źródło: comment_QhMUP1hzK3d7U2yMKxDxeGeCBy5s1QEW.jpg
  • 16
@intruzzz: No właśnie jakiś ziutek co handluje i na allegro i na grupach zegarkowych i chyba wszędzie bo mówił, że jest ze Szczecina, ale że do Łodzi może podjechać bo jeździ po całej Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajny, fajny :) Jeśli kupiłeś za połowę ceny to gratuluję!

Niestety nie mogę zrozumieć, po co w takie fajne zegary pchają wskazówki a'la Rolex. Wyglądają strasznie słabo i niepotrzebnie sprawiają wrażenie, że to homage :) Tak czy siak – gratulacje, bo to fajny automat w diverowej stylistyce.
@krzysiekhum: O, hej. My się znamy z grupy Kolekcjonerów Zegarków na FB ( ) A przynajmniej ja Ciebie kojarzę ;) Tak jak pisałem, w sumie nie dopowiedziałem tego, więc zrobię to teraz. Normalnie za 700 zł nie kupiłbym tego zegarka. Za te 300 zł stało się to już bardzo atrakcyjną ceną, bo i tak wiem, że prędzej czy później go sprzedam i "w plecy" na pewno
@gatchweek:

ten zegarek to gówno


No, a wygląda jeszcze lepiej! #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kto miał go w rękach ten wie. nikt by go nie kupił za więcej niż 300zł


O, #!$%@? obrońca tagu watchboners odezwał się, mimo, iż nie użyłem tego tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście, że pójdzie, nawet za więcej hajsu i to bezproblemowo. Najtaniej na zagranicznych stronach ok.
@crazyfigo to że ktoś za tyle je wystawia, to nie znaczy, że jest tyle wart i trafi się jakiś debil co tyle za niego da

Na Allegro jak się te zegarki pojawiają kosztują min. 749 zł

no a skxy wystawiają na allegro po 1600zł i co? to znaczy, że skxa można sprzedać za 1600zł? xD powodzenia