Wpis z mikrobloga

Nie wiem co się stało z cateringiem XD ale aż musiałem napisać do nich o co chodzi. Wybrałem catering 2600kcal i normalnie wszystko było super. Przedłużyłem o kolejny tydzień i dostaje takie malutkie porcje ze wyglada jakby się pomylili i porcje były dla 1300kcal XD to dziś dostałem na "podwieczorek" XD pomidor dla porównania. #dieta
Pobierz O.....9 - Nie wiem co się stało z cateringiem XD ale aż musiałem napisać do nich o co...
źródło: comment_UELoL9kFJed9SJ5UPHJD2qV0WAxd5OOP.jpg
  • 17
@Oskarek89: fakt te porcje z Body Chiefa są wielkie... 2000 kcal a waży to rano z 1.5kg... zapychacze pokroju kaszy, ryżu - w maczfit była połowa 1/3 tego, ale gatunkowo lepsze. Wczorajsza wołowina na ostro była twarda jak podeszwa, u maczfita była idealnie miękka i rozpadała się na zębach :P
Warszawski Dzień Mateusza Gesslera


@Oskarek89: oni też mają restaurację stacjonarną na Pradze? Jak tak to byłem kiedyś na obiedzie, bardzo dobre. Ale myślałem, że to może jakaś sieciówka, ja niestety od Warszawy mieszkam dość daleko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aleksander_z: no tam jest wlasnie wielkie :D ale sie najadalem na luzie nawet jak coś omijałem bo nie smakowało :D
maczfit chcialem sprawdzić ale w koncu nie wiem czemu nie sprawdzilem xD cos było nie tak jak na pewno
Tak mają ale ciężko tam wejść tak z ulicy xD Ostatnio właśnie dodali też cateringi