Wpis z mikrobloga

zabierz z arsenalu ozila i sancheza


@MrErnest24:
W 2015/16 Arsenal najlepsze wyniki miał jak Sanchez był kontuzjowany, zaś obecnie bez Ozila zapewne grałby lepiej, bo od roku gra kupę z rzadkimi przeblyskami. Do tego akurat oni dwaj #!$%@? ze sobą współpracują, dublują sobie pozycjię i przeszkadzają. Gol z Chelsea był wyjątkiem
  • Odpowiedz
@MrErnest24: kretyn, to cie na obiad wolali. Trzeba być naprawdę na poziomie moderacji pewnego portalu, by nie widzieć, że nie ma innego zespołu tak bardzo zależnego od jednego piłkarza. Coż..."typowe #!$%@?"
  • Odpowiedz
@merengue jeny, o co ten bul dópy, zabrać arsenalowi 2004/05 henry'ego, zabrać ronaldinho z Barcy 2005/06, zabrać Maradone z Napoli, zabrać Arruabarene Legii ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mają/mieli zajebistych to pod nich grają. Jak sie pilkarze skoncza, to sie pewnie zmieni taktyka, a póki co widać ustawianie gry pod Messiego jest optymalnym rozwiązaniem, co w sumie nie dziwi
  • Odpowiedz
@merengue: zawsze mnie rozwala że ci co tak gadają że tylko Messi ciągnie Barcę potem przy rozdawaniu nagród indywidualnych mówią że on nic by nie znaczył bez Xaviego/Iniesty i nie należą mu się nagrody bo nie wygrał jakiegoś tam pucharu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WhiteRaven12: ja do nich nie należe (Xavi to najbardziej przereklamowany piłkarz EVER). Piłka to gra zespołowa i nagrody powinny być za puchary, a nie za ciągnięcie drużyny, jeżeli nie daje to najważniejszych tytułów.
  • Odpowiedz
@merengue: za zdobycie np. mistrzostwa Hiszpanii dostaje się tytuł mistrza Hiszpanii, a ZP to nagroda dla piłkarza. Dlatego śmieszy mnie uzależnianie dawania nagród od tytułów bo co, jakby przykładowo Błaszczykowski trafił karnego w meczu z Portugalią to nagle Ronaldo nie byłby najlepszy? Albo jakby w finale EURO wygrała Francja po bramce Giroud to nagle Griezmann okazałby się lepszy od CR7? Bez sensu.
  • Odpowiedz
@WhiteRaven12: bardziej sensowne niż przyznawanie komuś tylko za to, że ciągnie grę zespołu i nic to im nie daje. Wg twojej logiki ZP mógłby dostać jakiś ziomek z 3. ligi, bo jeszcze bardziej ciągnie grę zespołu niż Messi?
  • Odpowiedz