Wpis z mikrobloga

#litceoin #ltc #segwit Do znawców tematyki co to jest http://litecoinblockhalf.com/segwit.php w tym polu tutaj:
BIP9 miner support since activation period start 421 (18.01%)::: czy to dobrze że tam już jest 18% jeśli chodzi o Segwit? Pytam bo poniżej jest inne pole: Segwit miner support 68 (2.91%)

BIP9 to rozumiem co innego niż SEGWIT? Skoro tak to co lepsze? Segwit czy BIP9? Co daje jedno a co daje drugie? A może to jedno i to samo ? Ciężko głosować na coś czego się nie rozumie:) powinni jakoś uświadamiać minerów i kształcić zanim poproszą o głosowanie ;)
#kryptowaluty
  • 12
@pociag: ja rozumiem co piszesz, ale moje pytanie było inne. A mianowicie co to jest BIP5 i czy to jest to samo co Segwit. i nie rozumiem co jest niby specjalnie zrobione. bo napisałeś to z czapki i w sumie nie wiem o co Ci chodzi. A odnośnie kursu BTC to póki co nie jest pompowany tylko się zatrzymał.
@Amelek: BIP9 to specyfikacja, w jaki sposób należy sygnalizować wsparcie dla głosowanych feature'ów i jak mierzyć poparcie. Określa ona, że ewentualna aktywacja feature'a odbywa się synchronicznie ze zmianą trudności wydobycia. Czyli ta liczba, o którą pytasz to jest odsetek bloków licząc od ostatniej zmiany trudności i to ta liczba będzie miała wpływ na aktywację bądź nie.
@Hejmcfly: wytrzymaj 3 lata i wyjedziesz. oczywiście nie bierz tego co ja piszę za pewnik. Po prostu ja mam nadzieję że LTC jako drugi po BTC ma dużą akceptację społeczną i inwestycyjną. Do tego na plus gdy wejdzie SEGWIT.
@Hejmcfly: @Amelek:

wytrzymaj 3 lata i wyjedziesz. oczywiście nie bierz tego co ja piszę za pewnik. Po prostu ja mam nadzieję że LTC jako drugi po BTC ma dużą akceptację społeczną i inwestycyjną. Do tego na plus gdy wejdzie SEGWIT.


Przecież te "ulepszenie" LTC jest śmieszne w porównaniu do tego, co dzieje się na Ethereum. W tej ostatniej działa na dzień dzisiejszy 20 tysięcy developerów rozwijających swoje dappsy (w tym