Wpis z mikrobloga

#marketing #webdev #wordpress

Murki. Weźcie mi powiedzcie co bym mógł użyć do systemu newslettera. Mam aktualnie freshmail ale to jakiś dzban jest. Raz, że ta wtyczka działa jakby chciała, a nie mogła, popup czasami nie ogarnia i kilka razy pod rząd wyskakuje, to niby w Wordpressie mi pisze że mam zapisanych X subskrybentów, a w systemie na freshmail pokazuje, że Y, z czego połowa do aktywacji.
Ja piździu nie chcę żadnych aktywatorów i potwierdzeń, co za bezsens.

Chciałbym aby wtyczka działała tak, że ktoś podaje maila, mi się ten mail zapisuje, potem sobie tę bazę mogę eksportować i pasuje.
  • 4
@davidero69:
Z tej strony FreshMail. Usłyszeliśmy, że nasz system nie działa zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i spieszymy z pomocą. Jeżeli masz problem z wtyczką FreshMail do Wordpressa, skontaktuj się z jej autorem - w tym wypadku Borbis Media (tu link z instrukcja: https://freshmail.pl/wtyczka/wordpress-newsletter-mailing/). FreshMail, nie przygotowywał wtyczek i integracji, stąd często z problemami z ich instalacją i prawidłowym działaniem trzeba zwrócić się bezpośrednio do ich twórców. Zawsze chętnie pomożemy i doradzimy
@FreshMail: I to jest wasza największa słabość, zwłaszcza w kontekście dużych stron czy sklepów- nikt nie będzie się bawił w załatwianie bugów z producentem wtyczek. Powinniście to wziąć na siebie. Moją firmę dokładnie ten fakt odrzucił od was na długo ( ͡° ʖ̯ ͡°)