Wpis z mikrobloga

#wojtasspinyczelen #poker

Dzień 36/89

$EV + RB = 5099$/12 000$

Profit, czyli Net Winnings + RB = 6545$

Chwilę mnie nie było. Tak jak pisałem, przyjechała rodzina z Włoch, co jest absorbujące. W dodatku pojawiły się też pewne problemy, które wpływają na to, że niestety, ale jest problem z czystością umysłu, przez co nie zawsze gram dobrze i nie zawsze mogę się skupić. Właśnie z tego powodu w piątek i zwłaszcza sobotę, grałem dość słabo, w niedzielę też nie grałem na pewno a-gierki, ale głównie problem polegał na tym, że jednak w głowie siedziało mi coś innego - tak samo z sobotą, i dopiero wczoraj było spoko.

Odbiło się to trochę na chips ev, ale myślałem, że jednak bardziej to spadnie. No, ale skłoniło mnie to do paru refleksji, którymi mogę się podzielić z każdym, kto gra/grywa spiny, ale również hypery i cashówki. Wydaje/wydawało mi się, że mam dobry mindset, bo nie przejmuję się zbytnio swingami


, suckotami, itp. itd., ale mam parę innych problemów, które teraz zauważam. Jednym z nich jest to, że robię sobie zbyt dużo przerw i mimo wszystko czasami zbyt łatwo się zniechęcam, zwłaszcza na początku sesji. Wystarczy, że wykonam dwa calle, gdzie akurat ziomek to miał, poleci jakaś przygnębiająca piosenka na playliście, a w tle mignie dymek z fejsa i po 7-8 gierkach przerywam sesję, wracam za 40 minut, zagram 13 spinów, podobna sytuacja, potem jakaś dłuższa przerwa i tak właściwie w kółko... no nie jest to żelazny mindset i muszę nad tym popracować xD

Właśnie ostatnia sesja była w tym stylu, tylko, że akurat teraz się zawziąłem, dograłem, no i spoko, tak powinno być. Dlatego teraz takie główne założenie, żeby, gdy jestem "świeży" grać bardzo długie sesje, minimalizować jakiekolwiek przerwy, a inne czynności ogarniać później, bo cierpi na tym moja a-gierka + no... wtedy poker może mi całe dnie zajmować. No a tak to spoko field teraz jest, do czwartku będzie ciężko z czasem na grę, ale tak poza tym to nie przewiduję w lutym dni zupełnie wolnych od pokera, no i tego, GL to us

chips ev 72.7 po 3672 gierkach - obawiałem się, że będzie gorzej
WojtASR - #wojtasspinyczelen #poker

Dzień 36/89

$EV + RB = 5099$/12 000$

Pro...

źródło: comment_u46URMTavREMmw5Q6tNjDqeGpJk6ZRhq.jpg

Pobierz
  • 4
@Wojt_ASR_: Czemu masz odpalonego fejsa itp. jak grasz w poksa? xD
Nie myślałeś by zejść z tych 4 stolików, na 3 i zobaczyć jak bedzie wtedy wyglądała gra?

@Kusti: Nie mam odpalonego, ale dymki mi w tle #!$%@?ą. Mam parę rozmów, które wyciszam, ale jak napisze ktoś z tych niewyciszonych, to mi się pokazuje;P

Na 3-ech stolikach bym się nudził i na pewno bym sobie coś w tle robił;P Czasami się wytimeoutuję, ale gdy już się wkręcę w sesję to nie mam raczej problemu z tym, żeby się zmieścić w czasie :)