Wpis z mikrobloga

@Czupax: not bad. ciekawe czy będzie jakaś promocja na dsy przy premierze słitcza
@Chilli_Heatwave: mnie tam się podoba, zawsze to coś innego. jedynie mogliby to jakoś ulepszyć
z drugiej strony dwa ekrany ciągnące baterię. no nic, niech coś myśla.
@creed111: art spoko ale dwa ekrany to juz troszke oklepane przez tyle lat. Kiedys to bylo cos w WarioWare Touch czy taka inna gierka chyba od Segi, na DS co sie randowalo z dziewczyna a to byly takie minigierki ala Wario.

@Drakalen: Miales wczesniej DS? Jesli to moze stad ten zachwyt, ja pamietam, zakup na premier, demko Metroida w FPP i w koncu, ten gatunek ma jakies szanse bo sterowanie
@Chilli_Heatwave: nie miałem DSa. I chodzi mi raczej o dobre wykorzystanie ekranu jako np. panelu interfejsu lub mapy, jakieś gryzmolenie jak w Zeldach i takie tam rzeczy. To bardzo lubię akurat na 3dsie i jaram się mocno. Wątpię, żeby odeszli do tego, bo póki co wszystkie dual-screeny (No właśnie, musieliby odejść od nazwy też) zajebiście się sprzedawały.
@Drakalen: Bo Nintendo nie ma konkurencji w tym segmencie. Mimo ze Sony posiadalo PSP i PS Vita, to mimo wielu dobrych gier, oprawy graficznej to DS/3DS zawsze posiada wiele gier ktore trwaja 20-50h czy wiecje godzin. Masz tez pewnosc ze bedzie jakies Mario, i to nie jeden raz :P, Zelda sie pojawi, Kirby, i wiele innych typowych gier od N.
Pewnie PSP tez posiada podobne tytuly ale to zawsze Nintendo rzadzilo
@Chilli_Heatwave: Czesciowo, Switch jest taka nowoczesna konsola - 2in1. Jesli bedzie sie dalo wymienic baterie w trybie mobilnym bo 2-6h w zalenosci od gry czy ustawien to zadne mobile. W sumie i tak zawsze gralem w domu ale granie 3h na lozku by potem ladowac jest troszke glupie jak na rozwiazanie przenosne.
@inrzynier: Ale widac to po sprzedazy. Takie GC czy WiiU slabo sobie poradzilo a mimo ze DS i 3DS lepiej, SONY odwrotnie, czy to PSX,PS2, PS3 czy 4 - zawsze sie sprzedaje.
Sadze ze ludzie maj skojarzenie, gry kieszonkowe to Nintendo od zawsze, bylo PSP/Vita, i masa innych kieszonek ale nigdy nie potrafily zawojowac rynku mimo ze czesc z nich byla lepsza. Jeszcze w erze 16/32 bit bylo pare konsolek na
@inrzynier: wiiu juz sobie nie poradzil. Nie sadzy aby 2 ekrany przewazyly nad sprzedaza lecz tytuly. Kiedys to bylo nowatorskie, dzis telefony maja duzo lepszy dotyk co zaden problem grac w DS w Poke na tele, nawet dotykiem, wiadomo, inne potrzebuja pada jak Vanie czy Mario
@Czupax: Trzeba skonczyc z 2 ekranami. To juz jest nudne po DS i 3DS


@Chilli_Heatwave: dwa ekrany są bardzo fajne. Ale łącząc tworzenie gier na konsolę przenośną i konsolę podpinaną pod TV – trzeba z tego zrezygnować.

czas zrobic konsole z 1 ekranem i grafika z Wii i z sensowa rozdzielczoscia


Przecież właśnie zrobili konsolkę z 1 ekranem i z grafiką na poziomie duużo lepszą niż Wii. ;)

Jeśli wypuszczą