Wpis z mikrobloga

@Zakarin: Powiesz, że to kuchnia część czysta, a tak naprawdę to kuchnia część czysta dziewięć.
Powiedz pani opierdzielającej, że jej pensja jest finansowana z Twoich składek, więc de facto to Ty ją tu zatrudniasz, a jak będzie pyszczyć to ją zwolnisz.

  • Odpowiedz
@zakowskijan72: no bo przecież powszechnie wiadomo, że w normalnych prywatnych szpitalach, wszyscy pacjenci mają nieograniczony dostęp do kuchni, a już zwłaszcza ci z oddziałów zakaźnych...
  • Odpowiedz
a już zwłaszcza ci z oddziałów zakaźnych...

@dlugi_: No przecież, zapomniałem że w NFZ jest przydział jednej kuchni na jeden szpital i niektórym w głowie się nie mieści, że coś takiego jak aneks kuchenny to nie luksus.
  • Odpowiedz
@Zakarin: a co jeżeli każdy pacjent z grypą lub czymś podobnym tak sobie swobodnie hasał po miejscu w którym przygotowane są niektóre posilki? Też byś śmieszkował? Myślisz że napis "tylko dla personelu" wisi ze względu na widzimisię pracowników?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DynPydro tylko ze jedyne posilki jakie sa tu przygotowywane to te pacjentów, prywatne - jedyna mikrofala
No i pielegniarkociasteczka tu leza xD
W tej kuchni jedzenie szpitalne dla pacjentów spedza okolo pol godziny przed wyjazdem i rozdaniem i tyle
Nie sądzę ze to jest widzimisie pracownikow, tylko ze w sumie to tacy pacjenci tam hasaja caly czas xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dlugi_ nie byłem, ale wydaje mi sie ( moge sie mylic) ze w przypadku takich szpitali pacjenci maja dostep do mikrofalowki wskazanej im doslownie jako mikrofalowka dla pacjentow bez kombinowania czy idzie patrol xD
Bo tak właśnie zostala mi opisana ta mikrofalowka przez inna pielegniarke - do uzyyku dla pacjentów, lodówka jest pare metrow dalej, pan tam wlozy co ma podpisane
  • Odpowiedz