Wpis z mikrobloga

Jakie legalne (!) substancje ułatwiające wyciszenie się? Mam wrażenie, że jestem cholernym kłębkiem nerwów. Przy próbie odpoczynku (seriale, gry) jestem strasznie spięty. Jakoś nie potrafię się już wyczilować... Chcę spróbować sobie to ułatwić.

#kiciochpyta #chillout #medycyna (?) #ziola i nie wiem co jeszcze
  • 39
  • Odpowiedz
@Shirako: mnie wycisza cirrus, teraz to chyba cirrus duo, jest na pseudoefedrynce z domieszką czegoś. Dodatkowo odtyka nos więc same plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla lepszego efektu warto zarzucić dwie tabsy jedocześnie.
  • Odpowiedz
@Shirako: Najlepiej chyba wyeliminować źródło stresu jeśli jest znane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z ziołowych mieszanek najsilniejszy chyba jest nervomix forte, masz tam melise, kozłek lekarski, szyszkę chmielu i ziele dziurawca. Możesz też spróbować medytacji (mi to pomaga). Jeśli taki stan dalej będzie się utrzymywał to pójdź do lekarza.
  • Odpowiedz
@The_Starfish: Mnie Hydroksyzyna teleportuje do następnego dnia i pewnie nie tylko mnie, a op chciał się tylko wyluzować. Na chill są dobre mixy gdzie jest waleriana, szyszki chmielu i melisa. Cziluje, ale nie usypia.
  • Odpowiedz
@Shirako: korzystałem, działał bardzo delikatnie ale wydaje mi się że trochę pomógł, ostrzegam że tabletki strasznie śmierdzą xD oprócz tego dużo pomogła mi codzienna medytacja, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stefanf
@Shirako Pseudoefedryna działa pobudzająco, więc raczej bym uważała, szczególnie przy wyższych dawkach. Bez recepty raczej nic nie dostaniesz, hydroksyzyna byłaby najlepszym rozwiązaniem. Ewentualnie benzodiazepiny, ale bez większych problemów lepiej się w nie nie pakować.
  • Odpowiedz
@phalaenopsis: może jestem specyficzny, ale cirrus czy też tabcin (kiedyś był tabcin noc, była moc) wali mnie w czerep, czas ucieka, nigdzie się nie spieszę, jest ok. Dwukrotna dawka odpala tryb reżyserski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@The_Starfish: Może nie takie jest ich przeznaczenie, ale świetnie sobie z tym radzą, zwłaszcza Alprazolam ;) To, że łatwo się uzależnić, to już temat na inną dyskusję.
  • Odpowiedz
Tutaj nie chodzi o dorzucenie sobie problemów. Dlatego skłaniam się bardziej ku ziołom właśnie. Jestem otwarty na propozycje, ale bez przesady. Mam sobie pomóc w czilu, a nie odpłynąć po jakichś pigułach.
  • Odpowiedz
@Shirako: Wysiłek fizyczny pomaga, serio.. Jak chcesz leki, to nic na własną rękę, zwłaszcza benzo :D
Najlepiej to udaj się do psychiatry, takie dolegliwości też leczy, być może to początek nerwicy. Trzeba zbadać.
  • Odpowiedz