Wpis z mikrobloga

Niezwykle ważny komunikat dla wszystkich 19 obserwujących #niezrecznosc

W sieci pojawił się czwarty odcin. http://www.niezrecznosc.pl/4

Welal to leniwe stworzenie więc jeszcze nie dodał odnośników do poszczególnych tematów. Mówił, że doda jak skończy ważne rzeczy.

Fanów Kącika Trybunalskiego uspokajam, że jest obecny i tak jak zawsze NIKOGO NIE OBCHODZI. Niestety, Depesz wpisał we wniosku o dotację, że nadcast "wzmacnia zaufanie do instytucji państwa oraz zwiększa świadomość prawną obywateli" więc teraz musimy tydzień w tydzień wpuszczać go na antenę i słuchać o bojowniku o wolność i demokracje profesorze Andrzeju Rzeplińskim.

Czego się nie robi dla bonów spożywczych...

#polityka

#neuropa #4konserwy

A w ogóle to tradycyjnie zachęcam do pompowania naszego fanpejcza. Stawki tureckich lajków są teraz horrendalne a pan Aśtar Szeran wymaga wyników :/

Żeby nie było, że wołam tyle osób do jakiegoś guwna to wrzucam wartościowy content - śmieszne koty.
m.....l - Niezwykle ważny komunikat dla wszystkich 19 obserwujących #niezrecznosc

...
  • 11
@marianbaczal:
Nie wiem w jakim klimacie zamierzacie utrzymywać Wasz podcast.
Tam na końcu w "kulisach" jak gadasz o reptilianach przeklinacie jak jasny #!$%@?. Mi tam nie przeszkadza, ale jak to ma mieć taką formę - dyskusja inteligentów - elity z portalu wypok. PE EL, to niestety takie fragmenty nie pasują.
To tak, jakby po debacie w TV nagle goście powiedzieli:

Koniec? To idziemy w #!$%@?.

Pewnie nie raz tak jest, jednak