Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ech, wiecie jak wyłapać przegrywa, z problemami na randce? (jestem gejem, mówię o innych gejach)
- mówi tylko o sobie (to dość częste, nieraz dopiero po 2 godzinach "story of my life" pada pytanie: "hehe, co u Ciebie?". Nieraz dowiaduje się wszystkiego [oprócz pasji, pracy to problemach w domu, byłych partnerach, problemach z używkami, co go hehe kręci]).
- ma bardzo dużo homo przyjaciół, których w sumie nie lubi zbytnio, ale się z nimi trzyma, bo hehe w piątki to fajne są imprezy. Zazwyczaj jak ich potem poznaje, to jestem zażenowany ich głupotą.
- ma #!$%@? gayfriendy psiapsi, które są feministkami, grube i mają kolorowe włosy. Zazwyczaj one nimi niesamowicie manipulują, same mając od cholery problemów i #!$%@? charaktery. Najchętniej to bym im #!$%@?ł, ale kultura zobowiązuje. Raz taka jedna biegała przy mnie bez stanika... no szanujmy się ( ͡° ͜ʖ ͡°).
- ma ciągły kontakt ze swoimi byłymi XD zawsze mnie to niezwykle fascynuje i pada wewnętrzne pytanie: "po co?". Nieraz po zerwaniu "przyjaźnią się" i albo pożyczają sobie hajs, albo wzajemnie się pocieszają/bolcują się. Ja tam po zerwaniu mam w dupie, chociaż raz, jak mój były groził, że skoczy z okna (XD nie skoczył, tak sobie gadał) to się zastanawiałem i namawiałem wspólnych znajomych do wspierania go ()
- dość szybko wchodzi temat seksu i mówi, że ma jakieś chore fetysze. Zazwyczaj, jak ktoś dużo o nim mówi, to potem wychodzą hehe braki. Wciaż mnie to fascynuje, jak kogoś mogą kręcić białe skarpetki i wąchanie butów XD

Chyba sobie odpuszczę to całe randkowanie, bo mnie krew zalewa XD Siedzę w pokoju i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z gejami są tam, a ja tu jestem i mam też skarpety góralskie zajebiście grube i nie mam koszulki i same majtki i się śmieje z ich, w szafce mam czipsy i batony xD

A ja szukam tylko jakiegoś fajnego mirka, z którym będę mógł dzielić pasje, będzie taki 6/10, będziemy mogli pojechać sobie w góry, pooglądać seriale i wyjść raz na jakiś czas na kolacje. No i będzie normalny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #logikagejpaskow #lgbt #geje #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 29
OP: @Maglev Dlaczego ktoś miałby się bać pokazać twarz? Ja przez swoje 20-paro letnie życie tylko dwa razy w życiu spotkałem się z atakiem bezpośrednio w moim kierunku na imprezie i w liceum, bo miałem #!$%@? kolegów. Nigdy swojej orientacji jakoś nie ukrywałem, tzn nie chwale sie na prawo i lewo, ale zazwyczaj jak kogoś poznaje to po jakimś czasie mówię (zazwyczaj wiąże się to z szokiem i niedowierzaniem). Takie portale
OP: @Maglev a jeżeli chodzi o "model działania", to uzupełniasz profil (queer, kumpello i fellow są bardzo podobne do sympatii - czyli taki portal randkowy, gdzie masz swój profil/ Grindr wygląda trochę jak Tinder, tylko masz swój profil i na głównej stronie aplikacji masz kafelki z ludźmi. im ktoś bliżej ciebie znajduje się na mapie, tym kafelek jest bliżej twojego avatara). No i przebieg rozmów zależy od poszukiwań. Jeżeli szukasz kogoś
@AnonimoweMirkoWyznania: Łapię randki z fellow. Wszystkie bardzo normalne. Trzymam się kilku kluczowych zasad:
-nie może mieć podstawowych skaz w profilu [np. pali czego nienawidzę] bo wtedy grzecznie dziękuje i urywam kontakt
-musi pokazać twarz (ja pokazuję od razu) - bez tego urywam kontakt.
-żadnego spotkania nim sobie parę dni nie popiszemy (wiem wtedy, że mam do czynienia z kimś kto potrafi być cierpliwy i potrafi włożyć jakiś wysiłek w budowanie znajomości)