Wpis z mikrobloga

@johnmorra: to niech wywali 17 i zainstaluje apk Kodi 16, którą znajdzie w google. No chyba, że się jest masochoistą i chce się walczyć z problemami wieku młodzieńczego wtyczek na wersji 17. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@johnmorra: bardziej mi chodziło o to, że Ramic walczy z płatnymi buildami. I jeśli kod repo czy tam we wtyczce wykryje build to wywala folder Kodi. I trzeba wszystko od nowa instalować. Dlatego też nie polecam buildów tak samo jak jeszcze radziłbym posiedzieć trochę na Kodi 16. :)
@Zawod_Syn: @johnmorra: wgrałem 16.1, większość rzeczy działa. Ale mam problem z napisami. Robiłem zgodnie z poradnikiem, ale opensubtitles wali błędem że mam zły login i hasło (a mam dobry bo na stronie działa), wtyczka napiprojekt i napisy24 nie szuka wcale. Open czasami coś wyszuka ale daje mi 500 losowych zupełnie wyników ;/
@Zawod_Syn: ! ! 17:19:45 T:7760 ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
- NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
Error Type:
Error Contents: invalid literal for int() with base 10: ''
Traceback (most recent call last):
File "C:\Users\przem\AppData\Roaming\Kodi\addons\service.subtitles.napisy24pl\service.py", line 356, in
Search(item)
File "C:\Users\przem\AppData\Roaming\Kodi\addons\service.subtitles.napisy24pl\service.py", line 175, in Search
season_full = int(item["season"])
ValueError: invalid literal for int() with base 10: ''
-->End of Python script error
@klocu26: logi dales z napis24 ktorego nie uzywam.
a z jakiej wtyczki ogladasz film? Bo wygląda na to, że źródło nie ma nazwy i musisz wpisać ręcznie nazwę filmu. Kliknij w strzałkę po prawej i na dole wpisz nazwe filmu do ktorego chcesz napisy.