Wpis z mikrobloga

Mirki polecicie jakiś #smartfon do 2k ? Nie znam się kompletnie na smartfonach, potrzebuje w miarę baterie no i żeby starczył na min 2-3 lata, bo mam htc z dwa lata nigdy nie narzekalem ale brakuje pamięci i to bardzo.

#telefony #android
  • 10
  • Odpowiedz
@elsjusz 1GB Ramu - nie dziwota że Ci nie starcza :) kwotę masz wysoką na telefon więc możesz bezproblemowo kupić flagowce. Ja osobiście zostałam przy HTC. Aktualnie M8s ale sporo go używam do internetow więc bateria codziennie do ładowania. Jak tylko do dzwonienia to starcza na dwa dni. Telefony od skosnookich pod tym względem lepiej wyglądają. Mirki zachwalają
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KiciurA No służył mi sporo htc, aczkolwiek teraz jest strasznie problemowy i co miesiąc muszę go formatować, bo odwala mu i pokazuje brak miejsca na aplikację, 3-4 większe aplikacje włączone i wiecha totalna, dlatego bym wymienił na coś lepszego, tylko zastanawiam się czy teraz coś kupić czy się przełączyć do maja/czerwca i dozbierać cos do 2.5-3k, iPhone odpada bo gardzę trochę tą marką z uwagi na ich politykę, ale od na
  • Odpowiedz
@elsjusz HTC bodaj dopiero 10 ma 4GB Ramu. To już posłuży. Reszta raczej po 2GB - chociaz nie odnotowałam do tej pory żadnej zawieszki. Na chińczykach się niestety nie znam to nie pomoge
  • Odpowiedz