Wpis z mikrobloga

#motocykle #rzeszow

Rozgladam sie od dluzszego czasu za yamaha R6 2006-2007 i trafilem na 2 oferty
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-r6-2007-piekna-CID5-IDjR57B.html#b2f4f62af0
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-r6-2007-godna-uwagi-a2-raven-black-laser-gp-CID5-IDjI0y1.html#b2f4f62af0

oba sa od handlarza
MOTOCYKLE RZESZÓW
ul. GOŻDZIKOWA 11 - 35-604
Rzeszów

Czy ktos z Rzeszowa moze cos o tym sprzedawcy powiedziec? Znalazlem jakies stare opinie w necie ale ogolnie ciezko cos znalezc. Ewentualnie jakby ktos przypadkiem sie tam wybieral i moglby zerknac chociaz na 1 z tych sprzetow to bylbym super wdzieczny. No chyba ze mozecie cos powiedziec po samych zdjeciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
@montrey: bądź bardzo czujny przy oglądaniu motocykla, szczególnie sportowego, staraj się wybierać unikalne malowania, w tym przypadku raczej niebieską, bo łatwiej będzie znaleźć odstępstwa i od razu zakładaj, że jak coś się nie zgadza to leżał albo #!$%@?ł w coś. Serio, czasem moto prawie idealne jest po prostu zrobione.
znajdź sobie katalog i malowania z tego rocznika i porównaj dokładnie wszystkie elementy, które widać, czasem są detale, ale mówią, że np.
@montrey: Trzeba obejrzeć konkretny egzemplarz i tyle. Jeśli się nie ma samemu pojęcia, to trzeba kogoś znaleźć.
W zeszłym roku zapłaciłem 150zł za weryfikację przed zakupem. Do serwisu przywiózł i później odebrał handlarz, bez dodatkowych kosztów z mojej strony. Dowiedziałem się co i jak, dostałem argumenty do negocjacji.
No i kupiłem za sensowne pieniądze sprzęt, do którego wg "znawców" z lokalnego forum nie powinienem się nawet zbliżać. Po tym jednym sezonie
@montrey: Napisze że jak u każdego komisarza mogą się trafić perełki więc ciężko z góry wydać wyrok (ja nie mam obecnie czasu tam pojechać i je sprawdzić) ale zalecam mocną ostrożność bo bez mrugnięcia okiem sprzedają litry z krzywą ramą jako bezwypadkowe albo z zajechanymi skrzyniami jako w pełni sprawne. Więc albo wyślij kogoś z chłodną głową albo jak masz niedaleko to weź kogoś znajomego i podjedź bo zawsze trzeba podejść
@montrey: chodziło mi ot oto że piszesz że większość z Rzeszowa ma słabe opinie ja znam 5 komisów z czego sporty sprzedają 4. O trzech mogę się wypowiedzieć i jak pisałem do tego komisu zalecam wysoką ostrożność bo perłe można trafić ale ogólnie bez mrugnięcia sprzedają wypastowany złom. A co do forum wymaga rejstracji na przyszłość wklej dyskusje
@nadbaltycki: sądzę po prostu, że łatwiej dostrzec problemy z malowaniem na takim, który ma jakieś niestandardowe niż zwykłe jednokolorowe. Zawsze trzeba być czujnym, gleba, a uderzenie czołowe może być na pierwszy rzut oka podobne w skutkach, a krzywa główna ramy to jednak problem. Prawie każde moto leżało, ma tylko dwa koła, pytanie jak bardzo.