Wpis z mikrobloga

@suchanice: jestem najszczęśliwszym człekiem na świecie od kiedy połączyłem telefon z zegarkiem i gdy ktoś dzwoni to zegarek lekko wibruje. W moim życiu nastała cisza ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Dodam, że dziennie mam Ok 50-80 połączeń.
  • Odpowiedz
  • 1
@suchanice ja też, i ciągle dostaję opieprz od niebieskiego że nie da się do mnie dodzwonić bo nigdy nie słyszę telefonu. Ostatnio niechcący włączyłam dźwięki i chodziłam dookoła pokoju sprawdzając, co tak pika, bo z powiadomieniami tego dźwięku nie skojarzyłam, tak dawno go nie slyszalam :-)
  • Odpowiedz
@suchanice: U mnie to samo. Chyba mi tak zostało po czasach nastoletnich, kiedy weszły telefony. SMSy przychodziły co chwilę i żeby nie doprowadzić wszystkich dookoła do szału wszyscy mieliśmy wyłączone dźwięki.
  • Odpowiedz
Dodam, że dziennie mam Ok 50-80 połączeń.


@PAXE: W trybie 7 godzin sen, 17 czuwanie odbierasz telefon srednio co 12 minut, a pomiedzy nowymi polaczeniami przeciez jeszcze z kims przez ten telefon rozmawiasz, wiec po #!$%@? w ogole odkladasz go z reki?
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678 telefonu używam zamiast komputera, laptop stoi zakurzony bo nie korzystałam z niego od miesięcy. Jeśli coś pilnego się dzieje a nie odbieram to zawsze może zadzwonić na stacjonarny do pracy. W wyjątkowych sytuacjach włączam dźwięki, jak wychodzę sama i będę późno wracać np
  • Odpowiedz